Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Több év csók nélkül?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több év csók nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni h kivel történt már olyan h egy évig/több évig nem csókolt meg senkit/nem feküdt le senkivel sem?Mert már velem ez van lassan 5-6 éve.:(


2011. márc. 3. 23:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó szar neked.... Én meg 22 éves vagyok, és még egyáltalán nem, de bezzeg aranyos meg cuki vagyok mellette ...
2011. márc. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Húha, én kb 1,5 éve nem csókolóztam, pedig annyira szeretek csókolózni...:( most így belegondolva elég szánalmas, de ez van...reménykedek a szebb jövőben:)


20/l

2011. márc. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Na ezek szerint nem csak én vagyok így ezzel.Igazából én is nagyon szánalmasnak tartom ezt az egészet.

19/F

2011. márc. 3. 23:59
 4/11 anonim ***** válasza:

Majd eljön a mi időnk is;) Azt szokták mondani, hogy nem szabad rágörcsölni, csak szépen, lazán kezelni a helyzetet...na igen, könnyű mondani...de, remélem van igazság benne.


20/l

2011. márc. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Aki szánja magát, az tényleg szánalmas, de nem biztos, hogy azért, amiért szánja.
2011. márc. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tsz-tag ***** válasza:
hmm az cink...
2011. márc. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ja "borzasztóan szánalmasak vagytok" na de most tényleg... és aki még egyáltalán nem is csókolózott 18-20 éves koráig?

én 6 évesen oviban először, talán 2 hétig akk minden nap, azután meg legközelebb 20 évesen, 1-2x, és 21 évesen lett először barátnőm... és azóta rendszeresen, na de hogy a rákba lenne már szánalmas hogy valaki nem csókolózott 1 éve pl... omg

2011. márc. 4. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tényleg gázok vagytok, hogy szánalmasnak tartjátok, ha nem csókolóztatok.

Velem is előfordult, hogy nem csókolóztam hosszú ideig, de én legalább jól éreztem magam mellette és nem azon gyötrődtem, hogy mikor csókolhatok meg már valakit.


Kérdező: majd eljön a te időd is, csak várd ki. :)

2011. márc. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem voltam senkivel vagy tíz éve. Mondjuk nem is teszek érte semmit.
2011. márc. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem bő 16 éve ez van.

16/L

2011. márc. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!