Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Miért érzem így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Miért érzem így?

Figyelt kérdés

Azt érzem hogy a barátom akivel 5éve együtt vagyunk hazudik folyamatosan mióta együtt vagyunk!

Nem adott rá semmi jelet én még is így érzem hogy hazudik 5éve folyamatosan!!!!!

Nagyon rossz!!


2011. márc. 4. 09:16
 1/5 Tinker Bell ***** válasza:

És 5 év után csak most eszmélsz?

Derítsd ki, hogy valóban hazudik-e!

2011. márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá. Mond hogy enyni idő után jól esne ha tényleg az igazat mondaná. És inkább mondja el és bántson meg mint hoyg titkolózzon a hátad mögött. Még ez is jobban esne.
2011. márc. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezzel úgy vagyok, hogy ha valamit érzek, akkor azt nem ok nélkül érzem. Lehet, hogy ezt hívják "női megérzésnek", nem tudom. És ettől nem leszel paranoiás, ha folyamatosan így érzed,mert lehet, hogy tényleg okod van rá. Az ilyesmit ösztönösen megérzi az ember. De ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül igazad van, lehet, hogy csak félsz attól, hogy átver, és ezért mindenben azt látod anélkül, hogy ezt akarnád látni.

Nem mondom, hogy állj elé, és kérdezd meg, hogy " te hazudsz nekem?", de próbáld meg valahogy óvatosan kipuhatolni nála, hogy van-e olyan dolog, amiben esetleg ő nem volt őszinte veled. Ha neked is volt ilyen, de nem egetrengető füllentésed vele kapcsolatban, akkor esetleg felajánlhatod, hogy te is elmondasz neki valamit, amiben nem mondtál neki igazat. De ezzel nagyon óvatosan! Csak olyat mondj el neki,amitől tudod, hogy nem fog kiakadni, és nem válóok.

Persze, nem fontos megfogadnod a tanácsom, csak én ezt látom ebben a helyzetben megoldásnak. Nőből vagy, tudnod kell rafináltnak lenni. :) Sok sikert! és kitartás! :)

2011. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én ugyanezt érzem a bnőmről -.-
2011. márc. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat...

Lehet túl reagáltam...

De már mindegy mert úgy érzem végeztem vele..

2011. márc. 4. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!