Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen a nagytöbbség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a nagytöbbség?

Figyelt kérdés

Azon emberek akik kedvesek ugyan, de mégis lerázzák az érdeklődő embert mit várnak ezentúl?

Az imént megkérdeztem 1 csajt h megadja-e az msn-jét rögtön rávágta h nem így ismerkedik.


Én csak beszélgetni akarnék új emberekkel, erre mégis lekezelőek.

Nem vagyok 80kg-os kocka gyerek, csak néha örülnék 1-2 friss embernek.


Ezekután olyannyira berágtam h nem is tudom mi értelme van létezni, az ember ha nem lép magától leszarják simán.

Erre mégis én léptem azt jól benéztem.


Közületek kinek van ilyen tulajdonsága még?

Ha van, mi a kiváltó oka? ezeket ne vegyük most bele h "mert nem tetszik" "udvarolni nem msnen kell"

18/F


2011. márc. 4. 15:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy az emberek ezt tudatosan, akarattal csinálják. vagy nem hiszem, hogy felismerik magukat.Amúgy, egy - két pofára eséstől ne add fel még..
2011. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz + még a fiataloknál sem mindenkinek jön be a kapcsolatteremtésnek az a formája, h "felvennélek msn-re". egyrészt. másrészt meg simán lehet, h nem jöttél be neki. ezt el kell fogadni, te is vissza fog még utasítani lányokat, akiktől nem akars semmi komolyabbat. próbáld mással, próbáld újra
2011. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jam, hát nem vett fel valaki MSN-re, mi értelme van így a létezésnek?
2011. márc. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 acel ***** válasza:

Mindig fel kell állni! ez a titka a dolognak.

Én épp ugyanezt teszem, nem udvarolni akarok, csak jólesik lányokkal beszélgetni bármiről csak sajnos sokan félreértik.

2011. márc. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

15.44

Direkt kiforgatsz, nem kell szószerint érteni azt a mondatot.


Itt is félreértik az esetemben. Pedig tényleg kicsi cseverészés és kész. Utána nem bánom én h mi történik.

2011. márc. 4. 15:51
 6/7 anonim ***** válasza:

hát tényleg néha jó lányokkal beszélgetni, persze sokan már egyből arra gondolnak h hódítani akarunk xD ez kb ugyan olyan téveszme, mint h a csajok többsége azt hiszi h a pasiknak a pálcika vékony csajok jönnek be, pedig ez se igaz :)

ezt a két mítoszt be kéne küldeni az "Állítólag"-ba :)

2011. márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bretso ***** válasza:
Ronda vagy.
2011. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!