Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 körüli lányok vagy idősebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 körüli lányok vagy idősebbek! Mi számotokra a férfi ideál?

Figyelt kérdés

1.Erős, izmos, szakállas, nagydarab, morgós, vastag...


2.Közepes testalkatú, sportos, nem túl erős de jó képű borotvált..


3.Sovány, gyenge...gondolom ezt senki nem választja.


Köszi! :)


2011. márc. 4. 23:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hat amig csak 20 eves voltam, addig a magas, kigyurt, kopasz, rosszfiu

26 evesen, akkor mint en, sotet haju, okos, humoros, megbizhato figyelmes kedves, torekvo

2011. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Második :)

20 évesen is és így 29 évesen is :)

Tetszenek a kigyúrt pasik is, de csak szemrevételezés céljából :))

2011. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

15-20 éves koromig 2. 20-25-ig 1. volt az esetem, most már a belső tulajdonságok vették át a vezető szerepet (de azért jó, ha kicsit nagy darab, vagy van kis pocakja).

32/N

2011. márc. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az elsőt kizárnám. Nem szeretem a nagydarab, szőrös pasikat. A szálkás/vékony pasikat szeretem. A vékonyság meg nem jár együtt a gyengeséggel, hidd el ;) Volt olyan párom, aki a kissé vaskosabb kategóriába tartozott és hát... nem, nem volt egy erőbajnok. Ellenben olyan párom is volt, aki nagyon vékony volt, de simán felemelt, és bírta is a gyűrődést rendesen.

20/l

2011. márc. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Te most biztos 30 kg vagy és nulla az önbizalmad, vagy egy irigy 150 kg valaki. Bocs, ha tévedtem.
2011. márc. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A második kategória az ideálom :) , de függ a belsőtől is.

Az első pontnál felsoroltak egy kicsit ijesztőek a számomra, viszont, ha a kemény külső érző belsőt takar...;)

A lényeg az, ha lekerül a felszínről a cukormáz, ne legyen rodhadt a belseje...remélem érthetően fogalmaztam :)


20/l

2011. márc. 4. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok 150kg csak 100, van önbizalmam csak kíváncsi voltam a hölgyek véleményére. Az 1. kat.-ba tartozom.
2011. márc. 5. 08:22
 8/11 anonim ***** válasza:
2
2011. márc. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Okozott valaha is problémát a csajozás, kérdező?


20/l

2011. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Legyen normális a belseje is-írják sokan.

A tapasztalat: nézzen ki jól, bla blabla bla blabla...

2011. márc. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!