Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelent? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelent? (lent)

Figyelt kérdés
Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, de nem ismerjük egymást. mindig néz, és amikor rá nézek rögtön lesüti a szemét és elkezd mosolyogni.. pls rendes válaszokat.. :)
2011. márc. 5. 14:03
 1/5 anonim válasza:
Szerintem bejössz neki... mi másért csinálná ezt? :)
2011. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :)
2011. márc. 6. 13:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy tetszel neki. Kicsit bátortalan, és nem mer kezdeményezni, ha akarsz valamit tőle, óvatosan elindíthatsz egy beszélgetést.

Sok sikert!

2011. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm! csak az a gond, hogy én se merek hozzászólni. :DDD
2011. márc. 29. 09:59
 5/5 anonim válasza:
lehet h amikor meglát elkezd ficeregni a cerkája és azért néz le és meg látja és elkezd mosolyogni rajta
2011. márc. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!