Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyan gyakran...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Olyan gyakran érzem úgy hogy nem is szeret. Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Szóval arról van szó, hogy kb 2 hete összejöttem egy fiúval, nálam fiatalabb, de ez most nem lényeg. Nagyon sokáig szemeztünk suliban, igazából arról fogalmam sem volt hogy fiatalabb nálam, de engem nem zavar. Amikor összejöttünk tök jó volt minden, aztán amikor msn-en beszélünk, gyakran az életkedvem is elment, nem olyantól amit írt, mert írjta hogy szeret meg stb..hanem inkább ahogy. Egy az hogy ritkán ír vissza, kettő meg...olyan mintha nem is akarna velem beszélgetni. De csak msn-en van ez...Amikor meg találkozunk minden oké. Mondtam neki turbózza fel magát vagy csináljon valamit, mert amikor beszélünk msn-en soha nem érzem hogy szeret.

Sms-ekkel is bombáz, akkor is amikor suliban vagyunk, de amikor meg este msn-ezünk, így lefekvés előtt, mindig az van utána bennem, hogy milyen fura volt, meg nem is akart vajon beszélgetni? Meg lehet hogy nem is szeret? Mit csináljak, hogy ilyen msn-es dolgokon ne akadjak ki?:D...Nem akarom, de felveszem az ilyeneket is..:S Előre is köszönöm!


2011. márc. 5. 16:03
 1/3 anonim válasza:

MSN-en beszégetni fos.

Sokan írnak rá, nemtud egyből visszaírni, ha élőbe normális akkor szerintem minden OK.

2011. márc. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

azon nem gondolkozol, hogy nem csak körülötted forog a világ????

Én is ha gépelé érek esténként, msn, stb be, egyből 10 en rámrnak minimum, hogy mi van, mi nincs, mé van ez, segítsek má ebbe abba...

neki is vannak dolgai, elintéznivalója.

és ne hepajkodj, ott vannak a sms ek, ott van a találka, ne állítsd hogy nem szeret,

És miaz hogy turbózza fel magát????

ha nekem ezt mondaná a nőm, kidobnám a p*csába

Azért szeressen amilyen vagyok, és ne akarjon megváltoztatni.

2011. márc. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Van különbség ember és ember közt...
2011. márc. 5. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!