Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30-as pasi mégis mit akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30-as pasi mégis mit akar egy 17 éves lánytól?

Figyelt kérdés
A férfi számítástechnikus. A lányomnak ingyen megcsinálta a számítógépét. Amint bekísértem az üzletbe szinte zavarba ejtően jól elvoltak egymással. Amikor tőle jön a lányom szemmel láthatóan boldog.
2011. márc. 5. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Hát figyelj oda nagyon!
2011. márc. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

a szerelem nem ismer korkülönbséget.


ám, nem hiszem, h ő lesz az unokáid apja, úgyhogy nyugi.

2011. márc. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen volt 30-as pasim. Félévig tartott, nagyon sokat jelentett nekem, sokmindenben segített, akkoriban ő volt a kapaszkodóm. Volt szex is, de sok más jó dolog is. Nem biztos, hogy rossz az. De tényleg légy résen.
2011. márc. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
miota vannak együtt a lányodal?
2011. márc. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, és azt mondta, hogy nincsenek együtt.
2011. márc. 5. 18:19
 6/12 anonim ***** válasza:

"Amikor tőle jön a lányom szemmel láthatóan boldog."


honnan tudod,hogy tőlle jön?

2011. márc. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ő szervizeltette a múltkor az MP+ lejátszóját, akkor is nagyon boldog volt.
2011. márc. 5. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg látszik a lányokon az ilyesmi, az én fejem is virul, ha engem küldenek az egyik ilyen felnőtt jó pasi ismerőshöz:D Mondjuk én 22 vagyok. Ég is a pofám,hogy mit szólnak itthon, de nincs semmi, pusztán, ha olyannal vagy egy légtérben,aki tetszik, az boldoggá tesz. Szóval nyugodj meg, nem feltétlenül viszonzott a dolog, talán csak a lányodnak tetszik.
2011. márc. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Na vajon mit akar...
2011. márc. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hali! Én 18 vagyok. Suliban járok elsősegélyre és egy mentőorvos tartja a szakkört. Már kb. két éve járok oda és mindig nagyon jól el voltam a dokival. De csak mostanában jöttem rá, hogy miért. anyumnak is bemutattam egy alkalommal, mikor találkoztunk. Anyukám később azt mondta, hogy ő azt látta, mintha nem csupán barátság lenne köztünk. És ezt nem egyoldalúnak látja. Hozzá kell tennem, hogy a doki 38 éves.

Valószínűleg ez is csak egy fellángolás. Jól el vagyok vele, nem mondtam el neki, hogy mit érzek. Félek, hogy csalódna bennem...vagy valami.

Azért figyelj a lányodra!

2011. márc. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!