Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok? Bejövök neki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok? Bejövök neki vagy utál?

Figyelt kérdés

Van egy srác,aki gyakran néz.Van,hogy szúrósan,van hogy úgy,hogy majd' elolvadok.

Amikor elmegyek előtte/mellette,mindig abbahagyja azt,amit addig csinált (pl. beszél valakinek és hirtelen elhallgat,ilyesmik).


2011. márc. 5. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki gondolom.
2011. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

De azért várok még véleményeket,érdekelne,hogy más is így gondolja-e:)

2011. márc. 5. 23:46
 3/8 anonim ***** válasza:
Jaj fiúk.... Nehéz velük ugye? :) Én dettó így vagyok 1el.. Szerintem tetszel neki, de ebben nem lehetünk 100%-osan biztosak, szerintem kezdj el vele beszélgetni :)) Az a legjobb hidd el! Asszem én is ezt fogom tenni :)
2011. márc. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát az biztos,hogy nehéz...:)

Nyilván az lenne a legjobb,de nem tudom, mit mondhatnék neki,és ha tudnám is,biztosan nem mernék odamenni hozzá:(

Egyébként,te mit mondasz majd? :)

(Ha nem publikus,nem muszáj:) )

Fiúk véleménye is érdekelne

2011. márc. 6. 21:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát én azzal a sráccal, elég különös "kapcsolatban" vagyunk.... Elég hosszú lenne leírni.. De majd felhozok egy témát...akármit, ha tetszem neki, akko mind1, hogy mit hozok fel. Egyébként a srác aki nekem tetszik, nagyon bolond, nagyon, de nagyon, és külön használati utasítás kéne hozzá.... de sajna nincs. Őt szeretem, ő kell nekem :D mégha nem is a leghelyesebb (kicsit sem az elég idióta feje van, de nekem az tetszik) és bocsi, hogy későn válaszoltam (kiment a fejemből....) :))
2011. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Semmi baj,köszi,hogy egyáltalán válaszoltál:D

Am megértem,én egyszer szerelmes voltam egy hát...nem akarok csúnyát vagy illetlen dolgot mondani,de hát na...szellemi fogyatékosba...Aztán amikor összejöttünk teljesen jól megvoltunk:D:D

De most...

Akibe szerelmes vagyok...hát,pfú...nem lehet rajta kiigazodni:D:(

2011. márc. 10. 21:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Á dettó..... Egyszer ilyen egyszer olyan....olyan nehéz velük, amúgy ennek a srácnak van egy óriási hibája (cigizik), de sajnos ő tetszik és.....ez van. Különben vele úgy voltunk, hogy álltunk együtt a lámpánál, elkezdett piszkálódni és aztán elvoltunk :D egyszer együtt mentünk haza, akkor viszont nagyon sok mindent mesélt....ő egy másik országból költözött ide idén.... (biztos nehéz lehet neki) aztán lett egy barátnője....majd szakítottak 2 hét után.. (a lány állandóan szúrós szemmel néz, mivel ő tudja, hogy nekem bejön, de a srácnak nem mondták el, mert ha igen gondlom említette volna) elég fura sztori, ha gondolod msn-en megbeszélhetnénk az egészet, de csak ha gondolod, nem szeretnék tolakodni :)) (egyébként 14/L)
2011. márc. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jól van,küldök privit:P
2011. márc. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!