Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjatok ötleteket, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok ötleteket, hogy élesszem fel a társasági életem?

Figyelt kérdés
Már nagyon szeretnék egy barátnőt, de talán előbb a társasági életem kéne feldobni, és akkor könnyebb lenne találni. A kérdés hogyan? Alkoholizálni nem szoktam, táncolni nem merek, a nagymenőkkel nem igazán vagyok jóban, kevés a tényleges barátom. Őszintén szólva ötletem sincs..
2011. márc. 6. 00:20
 1/4 anonim ***** válasza:
2011. márc. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem jövő szombaton gyere el a zsinagógába, aztán ott szívesen bemutatlak pár barátomnak. este pedig tartunk egy dafem partyt, oda is szeretettel várunk, ott biztosan találnál párt, nekem is van sok egyedülálló barátom, akik szívesen összejönnének valakivel, ha mást nem 1-1 éjszakára
2011. márc. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mintha magamat hallanám.
2011. márc. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kezdj el alkoholizálni. Továbbra se táncolj, mert az a melegeknek való. Legyél jóban egy-két nagymenővel valamilyen közös dolog útján. Igaz barátból nem kell sok az embernek, viszont legyen több ismerősöd.
2011. márc. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!