Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Merre induljak el? Csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre induljak el? Csak az izlésemre hagyatkozhatok

Figyelt kérdés

Az a helyzet h 18 éves korom ellenére nem volt senkim, és ahogy látom a körülöttem lévőket 1 hamar nem is lesz, de én azért szeretnék vmit cselekedni, hogy ne ragadjak le egyedül.

Igaz baráti köröm nincsen, abból kifolyólag h nincs közös témánk, jó tudom nem ízlés alapján kell barátkozni de hiába ha vagyunk 5en abból mind azt beszéli egymás közt hogy XY-al mennek este vhova, én meg nem tudok hozzászólni mert nincs lövésem róla.

Annyi az egész kapcsolattartásunk h facen, bevannak jelölve meg ott 1-2szót váltunk élőben szintén azt ennyi.

Ők nem szeretik a hardcore-t, 2en meg is akartak fűzni h ne ezt az utat válasszam


Facen jelölgessek lányokat, és ameik igazán tetszik kérjem el az msn-jét?

Vagy hogy legyen? olyan nehéz

18/F


2011. márc. 6. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:
hogyha szereted a hardcore-t , akkor nézz utána, hogy azok a zenekarok amiket szeretsz, vagy hasonló stílusú együttesek, merre lépnek fel ott a környéken amerre laksz. menj el, és ott vannak hasonló érdeklődésű lányok, így máris egy lépéssel előrébb vagy! ha otthon ülsz a facebook előtt és ezen agyalsz, abból nem lesz kapcsolat!
2011. márc. 6. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Pedig választanod kell: 1. hardcore. 2: normális leszel, eljársz a barátaidhoz, osztálytársaidhoz, esetleg iskolabuliba vagy más szórakozóhelyekre. Ezzel jönnek a barátok-barátnők. Előbb vagy utóbb lesz valakid. Ha ezt az utat választod jobb lesz neked... Mellette sportolhatnál valamit (testépítés ...stb) Ha pedig az 1.lehetőséget választod be fogsz savanyodni és csak kocka haverjaid lesznek...

Majd írd meg hogy döntöttél:)

2011. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kíváncsi voltam ennyiből mit szűrtök le, de a másik része a dolognak hogy Ők már nem barátok, és nincs is rájuk szükségem mert nem veszem hasznukat, Nekik sincs senkijük az Ő köreikben pedig jó ha van 3 állandó csaj, de azok nem tetszenek még annyira se h szex jöhessen szóba


A sulim sajna szakmunkás így ott 1etlen csaj sincs, Miskolcon lakom ide nem jönnek neves bandák sajna


Ti hogyan léptetek ki ebből a megrekedt helyzetből?

2011. márc. 6. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Sportolhatnál vlmit, pl testépítés..


Ezt ugye Te sem gondoltad komolyan?

A testépítés egy külön életforma, egy sajátos életvitel amit nem lehet elsajátítani, ha nem jön belülről.


Szóval inkább legyen hobbi gyúrós..

2011. márc. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem akarok gyúrni, ahhoz lusta vagyok és örülök h vékony alkatom van


Van 1 minimális felsőtestem attól több nem kell

2011. márc. 6. 13:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!