Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen zenére jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen zenére jó?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e olyan rappet írni amire lehet faLYinul eddzeni? :D Azért ide írtam mert utána a lányoknak kérdés: Szerintetek a kigyúrt test a jobb amiről lesüt, hogy elég magas intenzitással eddz vagy pedig a kisebb test de formás? Ja a nagy test is formás!!
2011. márc. 6. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
bazz amikor megnéztem a kérdést azthittem az a kérdés h "milyen zenére jó csinálni a szexet?" kapásból tudtam vna 4et XDD
2011. márc. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
am ezt a kérdést még én sem értem csak unatkoztam :D
2011. márc. 10. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

ha edzeni akarsz akk ajánlom a tck-t, discót, electrót... ezek ritmusosak sztem ezek jók :)

ha szexelni is zenére akarsz akk ezt ajánom mi is erre szoktuk :D http://www.youtube.com/watch?v=8MAYT_z2F2M

hááát most ez 1 hülye kérdés... valakinek az edzettem srác valakinek mackósabb valakinek emostyle stb stb ezt nem lehet igy megmondani :) de am sztem az a legjobb ha nem viszed túlzásba vagyis nem villogsz vele... :) lényeg h lássák h azért van benned spiritusz és az elég is :)

2011. márc. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!