Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk: Ti melyik tipusba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk: Ti melyik tipusba tartoztok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
lenne egy kérdésem: manapság elég sok olyan pasi van, aki rögtön kavar egy buliban egy csajjal, szoval elég rámenős, de mintha nem is érdekelné igazán a lány. és van az a tipus, aki nem mer kezdeményezni, és ha együtt bulizunk akkor sem mozdul rám rögtön. hogyan jöjjek össze azzal a fiuval aki tartózkodóbb, anélkül hogy rámásznék?
2011. márc. 6. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyikbe sem tartozom, mert nemjárok bulizni:P
2011. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a tartózkodóbb csapatba tartozok. Idő kell ,hogy levessem a gátlásaim, de nagyon tudok szeretni.
2011. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Moszuke ***** válasza:

hát az ilyen zárkózott fiúk sztem nem járnak buliba.

de ha már rávette magát hogy elmenjen akkor már annyira nem zárkózott.. ha odamész dumálgattok stb az már bőven elég. ha ennyire akarod.


aj de hát.. a nő sose kezdeményezzen.. jajjj lányok:( buták vagytok.

23/f


ui.: én a nem "mer kezdeményezni" kategóriába tartozom.. amíg át nem alakítok pár liter alkoholt hangulattá.

2011. márc. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jóó nem úgy értem hogy meg sem mer szólalni egy lány közelében, vagy hogy egyáltalán nem jár bulizni, de buliban mondjuk általában a haverjaival van, nem megy csajozni..
2011. márc. 6. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ne buliban kezdj ráhajtani.
2011. márc. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is-is- be tartozok :D Van, hogy egyből elkezdek kezdeményezi egy lánynál buliban, de van, hogy csak állok mint egy f*sz. Igazából nem tudom, hogy amikor egyből kezdeményezek miért és ha nem akkor miért. De igazából amikor kezdeményezek általában jó tapasztalatot szerzek vele, de pl másik buliban, hogy miért tartózkodok jó magam sem tudom.
2011. márc. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sokszorosan kategórián kívüli vagyok :)

nem járok bulizni. viszont ha együtt buliznék egy lánnyal aki tetszik és szimpatikus, valamint apró jelet küld, hogy kölcsönös a tetszés akkor "ráhajtanék"

de természetesen nem tartozom az első kategóriába sem.

2011. márc. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!