Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet vele? (Kérdésed túl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet vele? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Egy meleg fiú vagyok. Van egy srác a gimimből, aki nagyon tetszik. Páran azt mondják, hogy nagyon meleges, páran azt, hogy nem. Állítólag megfogta egy lány fenekét egy buliban, szóval így gondolom, nem meleg. De néha észreveszem, hogy csak úgy néz engem. Ez jelenthet valamit, vagy csak azért bámul mert azt gondolja hogy "hehh, mekkora buzy ez"...?
2011. márc. 7. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:

Hogy ha megfogta egy lánynak a seggét akk nem meleg, sztem azért bámul mert hallota h " meleg vagy "...



Amugy te se vagy norma h meleg vagy... (bocs)

2011. márc. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gimiben még próbálkoznak azok a fiúk is, akik érzik, hogy nem feltétlenül (csak) a lányokhoz vonzódnak. nekem volt egy barátom a gimiben. Még járt is a barátnőmmel. Utána megérett benne. A másik osztálytársam szintén meleg. Ő nem titkolta soha, most sem. Barátok vagyunk, néha összefutunk beszélgetni. Tehát van olyan is,aki még próbálkozik elvárások miatt stb. De azt, hogy ő most meleg-e vagy sem, nem lehet 100-ig megmondani. 34N
2011. márc. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem tudod, mi a helyzet, akkor mi, akik sose láttuk, vajon honnan tudnánk? Szerintem nem is nézett, csak beképzelted, mert azt láttad, amit látni akartál. Talán csak elbambult. Az is lehet, hogy nem is fogta meg egy lány fenekét, vagy megfogta, de fiúét, vagy bi.
2011. márc. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is azt hittem, hogy csak képzeltem, hogy nézett, de mások is mondták, hogy most mennyi ideig nézett. És nem tudom azt a fenékmegfogós dolgot, hát buliban voltak, már nem volt egyikük sem józan...
2011. márc. 8. 06:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt tudja, hogy te meleg vagy? 17:02- es vagyok
2011. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem nem tudja.
2011. márc. 9. 07:11
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja és azt elfelejtettem írni, hogy végülis ez a fenekes dolog: én is szeretem megfogni egy lány fekenét, de ennyi. Többet nem csinálnék. :D
2011. márc. 9. 07:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!