Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van esélyem, elhívjam valahova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem, elhívjam valahova/nincs esélyem és inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki tetszik nekem, csak kicsit bonyolódtak a dolgok. Nem túl régóta beszélünk ilyen gyakran, de nem is ez számít, mert ismerjük egymást nem csak látásból, egyetemen csoporttársam szoval nem ezzel van a baj. Hanem amióta beszélünk nemrég előadta nekem, hogy van egy srác tetszik neki "vagy ilyesmi" csók volt... De a srácnak van barátnője. Szoval összefoglalva, nem lett semmi belőle, és most már nem is igen lesz. Na most jön az a rész ami rám esik... Szerinte aranyos vagyok édi meg ilyesmi, de attól tartok csak barátnak tart :(Mert olyan mintha már ezer éve ismernénk egymást vagy legalábbis ilyesmit mondott nemrég. Viszont ma is jövök ki suliból nem veszem észre mert szemembe süt a nap, aztán egyszer valaki a hátsómra csap , na mondom ki az, hát ő volt az, és kb úgy vigyorgott mint nem is tudom, de jó volt nézni :) De hát nem tudom mi a stájsz, mert nem vagyok ilyen nagy casanova még nem volt barátnőm -senki se hiszi el - viszont elmélet megy -.-" Csak mint belső szemlélő nem látom át a dolgokat, nekem semleges vélemény kell, légyszi segítsetek !

21F


2011. márc. 8. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem add meg magadnak az eselyt, hogy legyen koztetek valami; ezalatt azt ertem, hogy hivd el valahova!! Ha nem probalkozol nala, akkor soha nem tudod meg, illetve sokaig azon fogsz orlodni, hogy mi lett volna, ha......

Vesztenivalod nincs, max az, hogy nem lesztek tobbe olyan jo viszonyba a csajjal, de ez inkabb toled fuggne; szoval en a te helyedbe beprobalkoznek. Az, hogy azt gondolja rolad, hogy aranyos vagy meg edes, az mindenkeppen jo. Legyel vele tovabbra is nyitott, foglalkozz vele sokat es lehet, hogy el fogod erni, hogy o legyen az ELSO baratnod. Ez neki is nagy megtiszteltetes lenne, hogy valakinek o lehet az elso :)

2011. márc. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Néha úgy érzem hogy minden jó, de néha meg úgy érzem, hogy csak barát, ha meg csak barát, akkor úgyse lesz belőle több ez tapasztalat :( Az a baj általában már el se hívom a lányokat , mert lassan kiismerem annyira őket, hogy tudjam, hogy felesleges. Még életemben nem voltam egy randin se :(
2011. márc. 8. 23:23
 3/3 A kérdező kommentje:
Nemrég megpróbáltam elhívni moziba, de erre mondja nekem hogy az olyan randi szagú lenne. Ilyenkor értem is, nem is hogy mit akar mondani. Sejtem, hogy ez a vonat engem nem vesz fel, de más sincs kilátásban:S Mit csináljak, és hogy?
2011. márc. 11. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!