Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hogy hogy kell?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy hogy kell?!

Figyelt kérdés
azt nem tudom hogy amikor még nincsen nyelves csók csak smárolás és még nem engedem be a nyelvét akkor én hogy mozgatom a szám vagy hogy pusziljam én is hogy zárva van a szám??
2011. márc. 9. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
tessék??
2011. márc. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi fáj???
2011. márc. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

öö nem teljesen értem. A smárolás már az amikor beengedted a nyelvét is.

Amúgy lehet arra gondolsz hogy a szájra puszi ami majdnem olyan már mint a smárolás meg sokáig csináljátok. De közbe nem kell hogy zárva legyen a szád. Csak hogy ne dugd át a nyelved.

Én legalábbis úgy szoktam a barátomnak, hogy heves csókok közepedte, néha néha csak a sáját puszilom meg, de nyitott szájjal. Nem tudom leírni neked, hogy az hogyan van, de nagyon egyszerűen rá lehet érezni.

Mint amikor a fagyit nyalod. De nem a nyelvkidugósra gondolok. Hanem amikor a száddat odateszed, résnyire kinyitod, aztán szépen lassan bezárod az ajkaiddal és ugye bent vann a fagyi a szádba. Valami ilyesmiként írnám le csak ennek az érzékibb továbbfejlesztett változata :'D

2011. márc. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 wildcatgirl válasza:
:) jííííííííííí ez jó kérdés..ezt nehéz lesz leírni:P szájra puszinál se szorítsd össze a szád...és ne dugd át mereven a nyelved ,mert az elég gáz:Pleírom mi a ciki sztem ....a rossz tapasztalataim ..talán segít vmit :P 1.volt aki ...úgycsinálta ,mintha beleakarna harapni a számba..nagyon béna volt...összevissza harapott 2.volt aki nagyon nyálas volt és folty a nyál a szájából 3.volt egy srác aki az ajkait nem használta...csak kinyitotta a száját átdugta a nyelvét és pörgette az enyém körül ...ebbe semmi izgi nincs 4.az sztem izgató ,ha kicsit húzod az agyát....elhajolsz ...megharapod egy kicsit meghúzod az ajkait...de semmikép ne húzd el túl sokszor a fejed mert az már nagyon idegesítő....:S 5.vannak olyanok is akik csak egy nagyot "cuppantanak" a szádra....6.vannak akik oldalról ..."benyalnak"...az am elég jó...az a lényeg ,hogy mindenki máshogy csókol,de egy idő után megtanulsz alkalmazkodni..nekem ez már elég gyorsan megy...próbálj rájönni ő hogy csinálja és alkalmazkodj....mindenképp állj közel hozzá..egyre szorosabban öleld át simogasd...harapd meg a nyakát...túrj a hajába stb ...mert ha csak csókolóztok és közbe nem érintkeztek az nem izgató...remélem tudtam segíteni ...ha vmit nem értettél abból amit írtam kérdezz rá szivesen válaszolok:)
2011. márc. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szájra puszi az olyan mintha valakinek az arcára adnál puszit..csak épp a szájára adod. :)

A csók az már olyan hogy bekapod a másik ajkát lágyan.

A smár az már a nyelves :)

2011. márc. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!