Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért utáljátok Justin Biebert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utáljátok Justin Biebert? :O

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 13:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
én nem utálom, csak sajnálom, de komolyan
2011. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
én kb. azért mert nem tetszik a stílusa és a nyálas hangja...és te miért nem utálod?:O
2011. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért utálom, mert nyálas stílusú, nagyon fiatalon olyan dolgokat énekel, min egy sokat megélt, idősebb ember, így ő megjátssza. És beképzelt.
2011. márc. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

ezt már kérdezték:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__sztarok-bulvar__15..


amúgy még mindig nem értem, hogy miért kéne szeretnünk...

2011. márc. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
hát annyira nekem se jön be...csak csodálkozom menniyen ki tudnák üldözni a világból..xD
2011. márc. 9. 14:21
 6/17 Peston ***** válasza:

Mert mondjuk megöli a zene műfaját? Kiáll, vernyog a szerelemről, amiről:


1. Gőze sincs

2. Azoknak sem, akik hallgatják, de francia kölnit pisilnek.


És mivel a sok rajongó, akik 105%-ban tini lányok, azok addig éltetik, hogy beképzelt lesz (ha még nem az), és akkor még emberileg is egy csőd.


Vess össze egy Demjén számot egy Bieber számmal. Mennyi érték van előbbiben, és utóbbiban? És sajnos az előbbit már nemigen értékelik...

2011. márc. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
nekem nem a "bieber" a stílusom, és nem is szeretem, de elismerem hogy van hangja, van zenei tehetsége, amivel tud élni, és erre vannak vevők is. az hogy homin néz ki az meg az ő gondja..de nem hiszem hogy van vele bármi baja is, mert több millió csaj sikongat utána :D
2011. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

azért utáljuk azt a semmire kellő, "zenét"(ha lehet zenének nevezni) nyomató, mert semmi maradandót nem alkot, nincs hangja, beképzelt, stb..., mocs-kos tini pics*k futkosnak utána, de szerintem 5 év múlva már sehol nem lesz



inkább hallgassatok zenét:

http://www.youtube.com/watch?v=QM_3mNGp328

2011. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:

az én véleményem:

UTÁLOM HA ILYENEK VANNAK!

ÚJ "SZTÁROK" ISTENEM MIÉRT NEM LEHET EGY SRÁC SZEXIS ÉS

TÉNYLEG FIÚS EZ CSAK EGY AGYILAG 6 ÉVES AKI MINDENKIBE BELEESIK ÉS GŐZE NINCS AZ ÉNEKLÉSHEZ AM MEG ÉN 16 ÉVES VAGYOK ÉS AZ OSZTÁLYOMBÓL CSAK 1 FIÚ ÉS 1 LÁNY VAN AKIK BÍRJÁK EZT A HÜLYÉT!TEHÁT A LÉNYEG, HOGY SZAR!

2011. márc. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 efgeha válasza:
Szerintem egy zseni, utálom a zenéjét de marha jól keres :P
2011. márc. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!