Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem találok olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok olyan lányt aki kielégíti néhány kritériumomat?

Figyelt kérdés

Olyan kell, aki dolgozik, mos főz, kiszolgál, takarít. És nem várja el, hogy mindig barátságos legyek hozzá.

És nem folyton a szexen jár az esze.

Eddig csak szexéhes lányokat találtam, akik ezt a néhány egyszerű dolgot meg tudta csinálni.

Én is dolgozom, hagyjon néha békén!

Mit tegyek? Hol keressek?


2011. márc. 10. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%

Véletlenül te nem egy szolgát keresel lány helyett?

Mások kezüket törnék szexéhes lányokért... :D

Ilyen lányokat szerintem könyvtárban keress, vagy valami jó falusi lány volna neked való. :D

2011. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem neked nem nő kell, hanem háztartási alkalmazott. A szavaidból azt érzem, hogy minimális tisztelet sincs benned a nők iránt. Bocs, de ez a véleményem.
2011. márc. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Adj fel hirdetést: "szolga kerestetik"


Undorító vagy. Egy normális, értelmes nő nem állna veled szóba. Gondolom eddig sem álltak le veled nagyon...

2011. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
82%
Rosszul látjátok! Hirdetés szövege: MAMA KERESTETIK!
2011. márc. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

utolsó háhhá:D végül is igazad van.

dolgozik, most, főz, takarít, kiszolgál....ez csak a mama lehet:)


szegény kérdező, de nyomorék vagy te.

2011. márc. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
63%
Pont ilyet keresek én is. Ha esetleg kettőt is találnék, majd írok. : )
2011. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Úgy veszem észre, hogy nem vesztek komolyan.

Én valóban ilyen lányt szeretnék, és nem szolgát, mert én nagyon tudok ám tisztelni egy nőt. Csak ne folyton a szexről legyen szó, hanem hetente 1-2 alkalommal. A többiből nem tudok engedni, egyszerűen ilyen vagyok.

2011. márc. 10. 12:36
 8/17 anonim ***** válasza:
68%

"én nagyon tudok ám tisztelni egy nőt."

Ha úgy gondolod, hogy a házimunka 100 százalékban a nő dolga, a tiszteletet bebuktad. Én az első randi után nem akarnálak többet látni (ha nem hagynálak ott annak is a közepén) Függetlenül attól, hogy mit gondolok az ilyen férfiakról: hidd el, így nem fog menni a csajozás, egy-két dologban kompromisszumot kell kötnöd.

2011. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél fel egy bejárónőt és vegyél egy guminőt.

Egyébként meg gratulálok.

2011. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Hogy te nem szolgát keresel? na ne nevettess...

Akkor mit? Ő is dolgozzon ugyanúgy, ahogy te, de amellett még takarítson, mosson, főzzön, kiszolgáljon téged. Na persze. Ez hol nem szolgaság és a másik semmibe vétele?

2011. márc. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!