Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? Nem találok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van? Nem találok senkit aki járna velem és képes lenne megfelelni. Idővel más lesz?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, most töltöm be 1 héten belül. Nem panaszkodhatok, tényleg megvan mindenem amit pénzből meg lehet szerezni, és tényleg egy szép élethez kell. Mégis van egy kis gáz. A fejemben nem tudok rendet tenni. Egyetlen kívánságom van, mindenem odaadnám azért, hogy legyen valaki akiben feltétlenül meg tudok bízni, meghallgat és érdeklik is a dolgaim, a legjobb egy normális barátnő lenne (most van valakim, ő a második barátnőm és nem akarok vele lenni, nagyon érzem rajta, hogy csak 13..), de nem érzem magam annyira "helyesnek", pedig elég sokan mondják, és van pár srác aki rám irigykedik, és ez bár jól esik, önbizalmam nem nagyon lesz. Nem találok senkit aki járna velem és képes lenne megfelelni. Nem egy hirtelen felindulás, lassan fél éve akivel csak tudok megismerkedek, magam adom nekik, azaz igazából semmit nem csinálok máshogyan, ahogy alapból tenném. Nem találok senkit aki ezt a "szeretetéhséget" csillapítani tudná, és így belülről emészt, és emiatt vagyok ilyen kicsit zárkózott és... szóval ilyen. Valaki akivel ugyanez a helyzet, vagy csak volt, tudna segíteni?
2009. febr. 19. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
jajj :) gondolom most kerültél új suliba is. járj bulikba, szórakozz, kapcsolj ki, építs ki barátságokat(hisz ilyenkor kell) ha valaki tetszik hívd el randizni, azt a lányt akivel most vagy, de nem akarsz lenni, hagyd el mert időpazarlás és hazugság is. úgyis eljön majd az a lány aki odavan érted megért, stb. addig meg legyél a haverokkal. nem kell rajta görcsölni, nem kell túlságosan akarni :) nekem csak ez a véleményem, nem voltam még ilyen helyzetben,de remélem tudtam segíteni.
2009. febr. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


igen, új osztály is, de az a baj, hogy ugyebár közgázosztály, a korosztályomban a lányok nagy része ápolatlan és nem vonz bennük semmi, nincs bennük semmi érdekes, akiben meg van, az foglalt vagy neki az idősebbek kellenének. Nem értem őket, én, ha lenne valaki, aki jó nekem, nem csalnám, nem hazudnék neki, és egész korrekten tudnám kezelni...mindegy, köszönöm szépen a választ mégegyszer:)

2009. febr. 19. 22:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Ritkán telepedik boldogság a fény és csillogás közé...
2009. febr. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
első válaszoló vagyok:) hát igazán nincs mit. de mondom nem kell ettől elkeseredni. most velem egyidős barátom van, régebben el sem tudtam volna képzelni. lesz majd barátnőd hidd el :):):)
2009. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

De sajnállak.

15 vagy? Hova sírsz? Előbb-utóbb úgyis lesz valakid.

Ennyi legyen a legnagyobb problémád, gyerek.

2010. jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

kíváncsi lennék történt-e valami változás az életedben:))

(első válaszoló)

2010. júl. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tudtál segíteni, mindent úgy csináltam ahogy mondtad, és 3 barátnőm volt az elmúlt másfél évben úgy, hogy sosem voltam egyedül. Köszönöm:)
2010. júl. 4. 16:29
 8/8 anonim ***** válasza:
:)))) ennek örülök
2010. júl. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!