Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor heterofób vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor heterofób vagyok?

Figyelt kérdés

Ritkán járok szórakozni, többnyire LGBT rendezvényekre. A meleg párok nekem tök hétköznapiak, esetleg arra figylek fel ha valamelyikük feltűnően rosszabbul néz ki a párjánál.

De ha néha lemegyek egy vegyes buliba, ott más a helyzet.

Néha amikor szórakozóhelyen látok smárolni párokat annyira össze nem illőnek tűnnek. Olyan furán néznek ki... Mintha valami nem lenne a helyén.


Ez már heterofóbia? Nincs alapvetően velük bajom, csak amikor rámozdulnak egymásra az olyan fura. Oké, tudom hogy az emberek nagy részének ez az átlag, de nekem akkor is természetellenesnek, torznak tűnik.


2011. márc. 10. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%

:D Ismerős szitu. Én biszex vok de amikor sokáig voltam egy fiúval egy idő után nekem is olyan furcsák voltak a heteró párok, olyan idegenek :D

17/F

2011. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez azért megnyugtat. Már kezdtem furán érezni magam emiatt.
2011. márc. 10. 21:19
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
hányinger...
2011. márc. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
na ott azért nem tartok... :D csak fura.
2011. márc. 10. 21:54
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
velem ugyan ez van... nem tűnik "igazinak".
2011. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan érdekes:)) Nagyon durva, hogy van ilyen... Én ugyan teljesen hetero vagyok, viszont ennyire nem gondoltam még ebbe bele, hogy mi a véleményem a homoszexuális párokról. Lehet nekem meg ők nem tűnnének "igazinak"?

Aranyos mindenesetre!:)

Most így visszaemlékezve nem tartom furának, ha fiú smárol fiúval vagy fordítva, viszont nem szívesen látom az egyszer biztos. Viszont ez így van a "normális" illetve "átlagos" párok esetében is. Nem szeretem látni az éppen történő "közszeméremsértést":D

2011. márc. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyenek miért élnek?
2011. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem utálat a meleg pár. Nagyon természetellenes. Nem véletlenül van a világon férfi+nő és nem csak férfi...
2011. márc. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
20%
természetellenes? épp az hogy az a természetes ! gyerek csak úgy fogan hogy férfi és nő.. két férfi nem tud gyereket csinálni.. mondjuk nem értem a búzák gondolkodás módját, de ahogy te érzed :D
2011. márc. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tudom hogy régi de ha vkit nem érdekel akkor tartsa őket tiszteletben
2015. dec. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!