Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak bennem ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak bennem ilyen érzések és miért törnek egyre gyakrabban felszínre?

Figyelt kérdés

Általában mikor itthon vagyok vagy nem vagyok társaságban, csak ülök és nézek magam elé, ha tanulok akkor is az eszem máshol szokott lenni. Álmatlanságban szenvedek egy ideje nem tudom miért, de nem tudok aludni. Társaságban teljesen normálisan viselkedek, mindenki szeret és bárkivel jól elvagyok ott nem tör rám ilyen magamba fordulás. Senki se hiszi el rólam, hogy magányos vagyok, de nem is várom nem szoktam a gondjaimat elmondani senkinek, egy jó ideje már magamba tartok mindenféle érzést és kifelé azt mutatom, hogy minden oké. Nem igazán akarom senkinek se elmondani a baráti körömből mert úgyse értik meg, na és attól még jó barátok csak én ilyen vagyok. Már megkérdezték többször is, hogy hogy nálam mindig minden rendben? De nem igazán akarom velük megbeszélni. Néha ha kitör belőlem itthon akkor sírok, vagyis csak könnyezek. Lejárok konditerembe heti 4- szer, ott elvileg minden energiámat, dühömet kiadom, mellette nem vagyok itthon ülős fajta. Amikor éppen elkalandoznak a gondolataim általában arra gondolok, hogy milyen lenne valakivel akit szeretek. Párszor már szíven tapostak, ezért is nehezen nyílok meg mások előtt és úgy érzem ez az igazi gondom a lányoknál, mármint ha hosszú távra akarok tervezni valakivel.

Igazából csak azt nem értem, hogy a bulik mellet amik általában jól sikerülnek miért kavarognak bennem ilyen érzések?


2011. márc. 11. 00:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Én arra tippelnék, hogy téli hangulatzavarod lehet. Ne félj jön a tavasz, kinyílnak a virágok, a csajok levetkőzik gátlásaikat, majd feldobódsz kicsit.

Azért nem sikerül párt találj, mert a lányok megérzik ám, ha valami nem oké. ha rendbe szeded magad meglátod, ott fognak körülötted zsongani.

Ha sokáig tart ez a rossz kedélyállapot, a tavasszal sem múlik el, akkor menj el pszichiáterhez, mert ezek valamilyen szinten a depresszió korai tünetei is.

Fel a fejjel!

2011. márc. 11. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
beszéld meg valakivel a problémáidat, mert ha elfojtod csak rosszabb lesz.. tapasztalat.. :S
2011. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mintha csak magamat látnám:)Én is ugyanien vok senkinek se mondom el a bajomat a magánéletemről még a legjobb barátnőm se tud:) és nálam is amikor felszínre törnek a gondok akk perceken keresztül csak sírok:(

de én attól félek h ebből később baj lesz.ne ess te is abba a hibába amibe én is mondd el a vkinek a bajod barátnak vagy esetleg rokonnak:)

2011. márc. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem bízok senkiben. Akit több mint 10 éve ismerek még abban se teljesen.
2011. márc. 13. 00:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs kedved velem privátban beszélgetni:)
2011. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Írj privátot.
2011. márc. 13. 12:06
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert én nem tudok.:)
2011. márc. 13. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!