Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idegen fiúkkal szexelek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idegen fiúkkal szexelek. Prosti vagyok?

Figyelt kérdés
Nemrég a suliban diszkó volt. Ökörködtünk a fiúkkal, mikor az egyikük azt mondta nem merem őt leszopni a wc-ben. Hát mertem és rajta kívül még négy srácot elégítettem ki. Másnap a suliban az egyik azt akarta, hogy délután menjek fel hozzá, fel is mentem, és már ott volt még két fiú és egy felsőbbéves lány. A srácok azt akarták, hogy nyaljuk ki egymást a lánnyal, meg is tettük, isteni volt , majd a fiúk egymás után letepertek minket. Nekem nagyon jólesett, a másik lány viszont sírva fakadt. Mikor végeztünk kaptam 20000ft-ot, hogy vegyek magamnak valami szépet. Azóta ez többször is megismétlődött. Úgy tudom a prostik csak a pénzért csinálják én viszont azért mert élvezem.
2011. márc. 11. 10:54
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
idióta :D:D fake
2011. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fake. Komolyan kérdeztem.
2011. márc. 11. 10:57
 3/26 anonim ***** válasza:
oké, akkor egy ostoba qrva vagy, aki már fiatal korában ki fog égni és nem fog kelleni senkinek.
2011. márc. 11. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Az vagy.
2011. márc. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
szerintem is prosti vagy.
2011. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Erre csak egyetlen, hatalmas, melyrol elotoro, osztonosen oszinte, artikulalatlan "teatyauristen"-nel tudok reagalni!
2011. márc. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

Jól fog menni a biznisz, nem vagy válogatós. Ha a szádba akarnak pisilni, legalább 30.000-et kérj.

Ribanc.

2011. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Igen a prostituált pénzért adja oda magát, de neked még pénz sem kell hozzá. Ergo ingyen k*rva.
2011. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim válasza:
dobj egy mailt, és megbeszéljük xD
2011. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

nem biztos h k.rva vagy...



de a viselkedésed alapján van benned 1-2 vonóval az 100% :D

2011. márc. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!