Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, baj az, hogyha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, baj az, hogyha egy lánynak van egy kis pocija?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 11:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem még külön szexi is.
2011. márc. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
egyáltalán nem baj!
2011. márc. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

szerintem egyáltalán nem baj. de azért abból a kis pociból ne legyen később 30 kiló felesleg :D.

viszont ha tényleg csak egy kis pocija van, esetleg még oldalt is van egy kis "úszógumi féleség", akkor az nem gond :)

2011. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
És az nem gáz, hogyha olyan körte és homokóra közötti alakom van? :S
2011. márc. 11. 11:49
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Inkább pont az a baj, ha nincs egy lánynak pocija. Akkor legszebb egy lány, ha hanyatt fekve is kidomborodik picit a pocija.
2011. márc. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell félni:) nekem bejön a kis poci*-*
2011. márc. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönööm, most kezdek megnyugodni..:D mert nagyonnagyon elégedetlen vagyok magammal. :/ Pedig a környezetem egyáltalán nem ezt sugallja felém, csak én gondolom így, de ez már kikészít hogy mennyire nem szeretem a testem. :S
2011. márc. 11. 12:04
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Én lány vagyok, de a barátom nevében mondom: hogy nem baj.

Nekem ugyan csak akkor látszik, ha ülök éppen, de akkor sem nagy úszógumik, hanem csak pici has, és ő szereti, mondta hogy így vagyok tökéletes, és nehogy lemerjem adni azt a +5kg felesleget, ami a saját véleményem szerint pedig rám férne. :)


Tudod, ez olyan, hogy lesz, akinek pici hassal nagyon befogsz jönni (vagy akár nagyobbal is), és lesz olyan, akinek nem, mert azoknak csak olyan lányok jönnek be, akiken fél deka felesleg sincs. Úgyhogy ne stresszelj ezen, fogsz találni olyat, akinek tetszeni fogsz így :)

2011. márc. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most is van barátom..:D és rohattul szeretjük egymást. (: csak az a "baj", hogy tényleg ő már annyira szeret engem hogy én azt fel nem bírom fogni, ésés nemtom .. pedig ő is azt mondogatja mindig, hogy neki így vagyok tökéletes, stb..(:
2011. márc. 11. 12:23
 10/15 A kérdező kommentje:
Szóval nem azzal van a baj, hogy mások mit gondolnak, mert elég sok embernek tetszem, sokan akarnának velem lenni, de a lényeg az, hogy ÉN nem vagyok megelégedve magammal...és ez a problémám. :S
2011. márc. 11. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!