Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szexisen, illerve csinosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexisen, illerve csinosan őltöző lányok mindíg 1 km-rel a föld felett járnak?!

Figyelt kérdés

Némelyik csajnak hihetetlenül vagy egója van, pedig csak jó ruhákban mászkál...Ennyi.Nem is szép, nincs is jó alakja, csak jó ruhái vannak.

Nektek mik a tapasztalataitok?


kort/nemet is, köszi

18/F


2011. márc. 11. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ez igy van
2011. márc. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
MAGYARORSZÁGON az a divat,ha semmi ember vagy,játszod a pi..adat,olyan kukit sz.psz fel amire azt mondják,h menő,felszívod az utcakat,iszod a mosdatlan bort,leveted az emberi mivoltodat,akkor sztár leszel,de nem csak a DÚNÁNTÚLON,HANEM MÉG MAGYARORSZÁGON IS!!!!!!!!
2011. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel mással nem tud felvágni, csak a ruháival és ettől azt hiszi, h menő. sajna sok ilyen ember van...
2011. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

2 indok van szerintem(!!!!) amiért, egy lány kiteszi magát a ruháiból:

1. nagyon nagyon büszke az adottságaira, mindenkinek meg akarja mutatni, hogy "nah idenézzetek, milyen jó testemvan"

vagy

2. nagyon kevés önbizalma van, és így akarja kompenzálni a hiányosságait(márkás, mindent megmutató ruhákkal)....

18L

(egyikbe csoportba se tartozom. még senki se mondta az öltözködésemre, hogy szekszis.)

2011. márc. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
És van aki még feljebb. Amúgy nem ettől függ, csomó szépen öltöző, tehetős ismerősöm van, de akikkel barátságban is vagyok, azok nem szálltak el maguktól. Egyszerűen válogasd meg, hogy kinek a társaságában töltöd az idődet és akkor nem kell ilyen hülyeségeken filóznod.
2011. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most mond azt, hogy nektek pasiknak nincs egotok. :'D

Egyébként meg igen, én is ismerek ilyen csajt. De nekem az jut inkább eszembe, hogy mennyire nem öltözik előnyösen. :)


16L

2011. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én inkább azt vettem észre, aki a mocskos kínai üzletekből a legócskább rongyokat veszi meg, azok járnak a föld felett.

Megjegyzés: ha ezt olyanra mondod, akit nem is ismersz, vagy nem is beszéltél vele még életedbe, akkor ne ítélkezz.

Mert vannak olyan emberek, akik meglátnak valakit, és rámondják, hogy bunkó vagy beképzelt. Meg kell ismerni a másikat, ami beszéd nélkül nem fog menni.

2011. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!