Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem fura, hogy egy plázacica...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem fura, hogy egy plázacica ilyen? No pia, no cigi, no k. rvulás?

Figyelt kérdés

Van egy sulitársam, 17 éves. Bevallom, eleinte azt gondoltam, olyan, mint a többi barátnője..szoli, új ruhák mindig, partyk ezerrel, részegedés. De mostanában, hogy beszélgetek vele (együtt járunk faktra), mondta, hogy ő nem cigizik, mert az egészségtelen, bulikban nem iszik, mert nincs rá szüksége. Meg hogy lenézi azokat, akik minden srácra rámásznak, züllenek. Ez lehet csak álca vagy tényleg lehet ilyen erkölcsös?

17F


2011. márc. 12. 15:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Azért írtam ide, mert egy kicsit tetszik, nagyon szép, de eddig azt gondoltam, olyan, mint a többi.
2011. márc. 12. 15:28
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
látod, ne ítélj előre senkiről. attól, hogy ad magára, nem biztos hogy hetente plázázik, bulizni meg néha mindenkinek kell:)
2011. márc. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ő nem is plázacica, csak te előítéletes vagy, és ha valaki sokat foglalkozik a külsejével, azt leplázacicázod. Attól még, hogy csinos és divatos, nem lesz plázacica. Ahhoz kellenek a részegedős bulik és a mindenkire rámászás is.

Tanulság: ne ítélj a külső alapján!

2011. márc. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Erre mondják, hogy ne a külső alapján ítélj. Én is csalódtam már kellemesen plázacica külsejű lányban. Ő valószínű, így akar kicsit kitűnni a többi közül (szoli, ruhák stb.), nem azzal, hogy a sárga földig issza magát és mindenkivel összefekszik. Szerintem ez egy jó pont.
2011. márc. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

lehet, h ő tényleg ilyen.

én is szeretek a külsőmmel foglalkozni, szép, divatos ruhákban járni, fodrászkodni, műkörmöshöz menni...de u.úgy nem iszok, nem cigizek, nem qrvulok.

a 2 minden további nélkül összeegyeztető.

ha a csaj aranyos, és okos is, ismerd meg jobban, hátha több is lehet a dologból :)

2011. márc. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

a nők furfangosak, el tudom képzelni h csak adja a jót:S


de lehet bennem van aa bízok senkiben

2011. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Persze, az a lány, aki tud valahogy öltözködni, az egytől-egyig mind k*urva?
2011. márc. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Valószínűbb, h kamuzik, de ki tudja, lehet h tényleg kivétel erősíti a szabályt.
2011. márc. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%
Egyébként off, de az a 2 dolog, h vki divatosan öltözködik, és h tud öltözködni, már eleve kizárja egymást :) Divat = ízléstelenség.
2011. márc. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
erre mondják h szűzk*rva!
2011. márc. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!