Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyek úgy, hogy ne az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyek úgy, hogy ne az sugározzon rólam, mintha szexisten lennék?

Figyelt kérdés

Sokaig nem ertettem miert baratkent kezelnek a normalis lanyok. Allandoan probalkozok es nem megy, mert a kinezetem, a beszedem alapjan, azt vonjak le, hogy en csak szexet akarok. Ez egyatalan nem igaz, annyira nem, hogy meg szuz vagyok. Teljesen altalnos dolgokrol beszelek pedig. Nekem nem az kell, hogy minden jott-menttet megdugjak, hanem egy normalis lannyal kapcsolatot, de nekik nem kellek. Altalaban boldogan, de innen-onnan hallottam, hogy olyan a stilusom, mintha be lennek szivva...kulsore. Ez sem tudom mit jelent, vagy mi alapjan :|

22f


2011. márc. 12. 21:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Alekosz is így kezdte :)

de ami késik nem múlik :D

2011. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sztem sürgősen vegyél vissza és ne hívd magad 'istennek'
2011. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Egyél sok kekszet!
2011. márc. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
istenadta tehetseg? :)
2011. márc. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

masodik:

akkor szexize. lenyeget erted, na.

2011. márc. 12. 22:02
 6/9 anonim ***** válasza:

Lehet csak tudatalatt csinálod. Mivel nem volt még barátnőd, gondolom azért szeretnél már szexelni. Ezért is mondom, hogy lehet tudatalatt úgy beszélsz, főleg rádob a "füves stílusod". Amúgy ezt a stílust ismerem:/ Gondolom olyan laza vagy, hogy szétesel közben.

Elég sok lány megérzi, ha egy pasi csak szexet akar, vagy lenne az elsődleges dolog. Pluszban nem szeretik, ha ilyen a stílusa.

2011. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Azt hiszi, azért nem randiznak vele a csajok mert egy szexisten! Ez beszarás xD Optimista a gyerek :D
2011. márc. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

velem is ez van:)

21f

2011. márc. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

-.- Ez azért így nem igaz, utolsó!


Egyébként, nem a szexre hajtok, hanem egy barátőre, aki mellettem van, és jól érezzük magunkat, a különböző helyzetekben.

De valahogy külsőre, azt vonják le, hogy én csak szexet akarok. :| Ez ellen kéne tennem valamit.

2011. márc. 13. 12:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!