Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megengeditek a barátotoknak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megengeditek a barátotoknak, hogy füvezzen? Hogyan kezelitek? Van szexuális igénye? Nincsenek rangi sorok, hogy 1. a barátok, mert a fű összehozza őket, és 2. vagy te, mert te nem csinálod, és állandóan rosszallod ezt az egészet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 12. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. kitörölném a számát, és elküldeném.
2011. márc. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Brúsz Wéjn ***** válasza:
79%
Ha rosszallod minek engeded meg neki? Amúgy a fű az agysejtek mellett a termékenységet is csökkenti, ami ha komoly a dolog, hosszútávon nem jövedelmező.
2011. márc. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
jól vagy??? én nem engedem neki, de úgyis csinálja. nem parancsolhatok neki, szabad ember.. ha elhagyom, kb leszarná, mert neki állna fejjebb h ilyen miatt kidobom. ha megtiltod neki, akkor lehet rámondja h jóvan, de akkor meg hazudni fog úgyis utána. melyik a jobb?:S
2011. márc. 12. 22:36
 4/8 anonim ***** válasza:
A sok parancsolgato kommentelö, remélem otthon ki van bilincselve az asszony h nehogy olyat csináljon ami nektek nem tetszik:D
2011. márc. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt elsősorban neked kell tudni. Ha te elviseled, és el tudod fogadni ilyennek, akkor próbálj megbékélni a dologgal. Sajnos volt pár haverom, aki szívott, és én nem tudtam értük tenni. Magyarán, mindenki csak akkor tud leszokni, ha ő le is akar. Mérlegelj. Én a helyedben amúgy elhagynám, és nem azért mert füvezik, hanem azért mert másodiknak érzed magad a kapcsolatban. De ezt neked kell tudnod elsősorban.
2011. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó: a fűre nem lehet rászokni.

Nevetséges, hogy valaki azért orroljon, hogy a párja esetleg füvezik. Kis mennyiségben még egészséges is.

Persze ez az én véleményem, lehet vitatkozni.

2011. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Mi az, hogy a parancsolóknak. Az volt a kérdés, hogy megengedném-e a páromnak, hogy füvezzen. Erre válaszoltam. A kérdezőnek:

Most őszintén, ha nem érdekli, hogy szakítasz vele, akkor szeret?

2011. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
de ilyen volt.de ő nem csak füvezett,én meg semmit se szívtam...szal ő dobott engem mivel nem illettem bele a baráti körébe.:/
2011. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!