Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk szeretik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk szeretik, ha egy lánynak széles a csípője, v. inkább a keskenyebbre szavaznak?

Figyelt kérdés

[link]

az én csípőm ilyen...ez még arányosnak számít?


2011. márc. 13. 23:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem széles a csípőd, szerintem lehetne kicsit még szélesebb, de amúgy szép test :)
2011. márc. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
Ezt úgy hívják hogy homokóra testalkat,és aranyos:D
2011. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó alakod van, van derekad, csípőd.

19/L

2011. márc. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Nagyon jó alakod van :)

23F

2011. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Egy minimális zsírral bomba alakod lenne. :)
2011. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem széles a csípőd. Elárulom mi férfiak pont ezt szeretjük a nőkben, hogy szélesebb a csípőjük. :D
2011. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

én is nagyon vékony vagyok, kicsit még nálad is vékonyabb, de csípőm nagyon széles, a lábaim sem érnek össze, mégis sok fiúnak tetszem. Van egy szintén elég vékony ismerősöm, aki ugyan nem olyan vékony, mint én, de egyáltalán nem széles a csípője. hiába gyönyörű az arca, mindenki fiatalabbnak nézi a koránál így inkább a fiatalabbaknak jön be...sokat számít a csípő. szerintem a tiéddel nincs semmi gond, jó alakod van :)

17/L

2011. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Olvastam egy olyan könyvben, ami a nemi különbségeket taglalja (mindenkinek ajánlom: Allan Pease: Miért nem képesek többfelé figyelni a férfiak, és miért nem tudnak eligazodni a térképen a nők?), hogy a férfi számára az ideális derék-csípő arány 70:100. Beleivódott a tudatalattiba, hogy az ilyen derékbőségű nő a legalkalmasabb életképes utód világrahozatalára. Tehát még ha nagydarab is valaki, ha megvan ez az arány, akkor jó esélye van. Az érdeklődés akkor veszik el, ha a kettő aránya 1:1 lesz, vagyis ugyanakkora a derék és a csípő kerülete.



És egyébként TÖKÉLETES alakod van! Pont ilyen barátnőt szeretnék:D

2011. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!