Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig csak akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig csak akkor kellek az embernek, ha valami baja van, vagy csak valakinek ki kell öntenie a szívét?

Figyelt kérdés
Szívesen meghallgatok persze, bárkit, csak ezt sokszor nem kapom vissza. Meg van mikor csak akkor írnak rám pl msn-en, mikor valami baja van, és valakivel beszélnie kell... :(
2011. márc. 14. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

ezzel látod én is így vagyok. elegem lett h csak akkor írnak rám egyesek amikor kell nekik vmi. töröltem is a francba a fele bagázst.

de én szívesen meghallgatnám a Te problémádat =D

2011. márc. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Na látod, ilyen velem is gyakran megesik. Ritka ma már az "igazi" barátság, az olyan, amikor a másik mellett állsz ha vmi baja van, segítesz neki, és vissza is kapod ugyanazt a törődést. A miértre sajnos nem tudok válaszolni, mert még én se kaptam meg rá a választ, pedig engem is nagyon érdekelne :/
2011. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hmmm....

Tuuuudom mirőőől beszééélsz :/

2011. márc. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kihasználnak. Te vagy mások törlőrongya, amibe a mocskukat beleszarják. Mindig kéznél vagy, jól teljesíted a feladatot. De többre nem kellesz. Utána félredobnak. Te pedig hagyod magad, mert csak egy rongy vagy.
2011. márc. 14. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Alapból és szívesen meghallgatok bárkit, és segítek neki, ha tudok, egy kész lelki szemetes szoktam lenni. De most is rám írt egyik ismerősöm, és elmondta, h nem mehet sehova most, még a barátnőjéhez sem. És teljesen ki volt akadva. És mikor ezt elmondta mondta, hogy lép, és majd beszélünk holnap. De ez amúgy lényegtelen, mert mióta meg van a nője, azóta amúgy is sz*rik a fejemre...

Ebbe csak az bánt, hogy nem ő az egyetlen ilyen... :(

2011. márc. 14. 22:14
 6/14 A kérdező kommentje:
22:10 köszi nagyon jól esett...
2011. márc. 14. 22:15
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Amit én írtam az a javadra válik, mert az az igazság, ha azt írnám amit hallani akarsz, annak nem lenne értelme.
2011. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jó tudom, h hülye vagyok, de ilyen a természetem, és ezzel nem tudok mit csinálni :/
2011. márc. 14. 22:22
 9/14 anonim ***** válasza:
együtt érzek Veled... velem ugyanez történik, csak nálam a tudásomért "szeretnek". az osztályban én vagyok a legjobb tanuló, és minden szünetben: "jajj, tudsz segíteni?". segítek, aztán azt se mondják, hogy "kössz, idióta". Ha meg nyíltan megmondod nekik, hogy bocs most nem, akkor Te vagy a szemét... nem azért mondom, de ezen én nem tudtam változtatni...
2011. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugy-e lány vagy? Nem baj az, ha neked sirják ki magukat. A baj, ha valaki neked kell, akkor megállsz annál, hogy kisirja magát. Vigasztald tovább, mig rájön, hogy te kellesz neki!!!!
2011. márc. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!