Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Szerintetek mi van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek mi van abban, ha maszturbáláskor zsepibe eresztem az ondót?

Figyelt kérdés

Mivel többször beszéltem erről korombeli lányokkal,és furcsának találták XD pedig szerintem mindenki így csinálja,és nem a vakvilágba ereszti.


14/f


2011. márc. 15. 15:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát valahova engedni kell....
2011. márc. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában nem szoktak ilyenről lányokkal beszélni, és igen, sokan így csinálják, hacsak nem szeret valaki spermát takarítani.
2011. márc. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A lányok nyilván meglepődnek meg furcsának találják.
2011. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lányként nem tartom furának, mert csak nem akarod pl a falat takarítani.

viszont az már meglepőbb,hogy lányokkal ilyen jóba vagy, hogy erről is lazán beszéltek. na mind1 :D


14L

2011. márc. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én a nadrágomra szoktam engedni, a bal combomra... :))))
2011. szept. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!