Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy legyen bnőm? Sulit abba hagytam és mostanában felkeltette az érdeklődésemet a másik nem. Hova kel mennyek? Buliba nem szeretnék.18f

Figyelt kérdés
2011. márc. 15. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem ,csak diszkózásból áll a "buli"... Ha nem akarsz idegen emberekkel ismerkedni,akkor sok esélyedet ellövöd! Ha lusta vagy kimozdulni,akkor magadra vess!
2011. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

uctcasarok

vagy probaj kozeledni valakihez a barati korodbol ha van ojanod

2011. márc. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Menj vissza az iskolába, mert még nem tudsz helyesen írni!

Ott lányok is vannak...

:D

2011. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Keress egy nyelvtan tanárnőt. Két legyet egy csapásra.
2011. márc. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
a suli tulságosan unalmas volt számomra barátaim nincsenek ahol lakom nem érdemes buliba menni..... és ezek a monoton napok még ilyet.
2011. márc. 15. 17:11
 6/10 A kérdező kommentje:
elnézés kérek a nyelvtan tanáruraktól és tanárnőktől csak a billentyűzetem + halt és számokkal helyettesítem be a betűket és ezért írok hibásan
2011. márc. 15. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, persze, az meg j helyett rögtön ny-et írt... Az mintha két külön karakter lenne. Satöbbi. Mindig ez a duma.


Jó, azért írok értelmesebbet is. Ha nem jársz iskolába, akkor menj el dolgozni, több okból is. Egyrészt ott emberek között leszel, másrészt meg nem várhatod el a szüleidtől, hogy életed végéig támogassanak. Egy munkahelyen talán lányok is akadnak. Az sem mellékes, hogy lesz egy kis pénzed, ami több szempontból sem hátrány.

2011. márc. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
dolgoztam már de sajna 17 perc után kirugtak
2011. márc. 15. 17:35
 9/10 A kérdező kommentje:
]Ź‰ů]ĹzXZ×–főg©Ťýt͘™feégettem ĎĂ "]+ľĆ[zů/ëgr_3ĄˆŢŞ/ű]űa›iĚăˇ~ęËyOç% Gč-˘ç)őgíáratgÖmć1a paír AQ‚0ÉŢĘ4y6Wň˜)Yޱl‹lćÉDŤĘĹ cfŤŻ(/ę?Ěá50g”AcGs„tŹĄJ_ňđx¨( 5¬]hUk˜1d¨µfĂźŞć±Í©â×Ǹ5nQě~€}¸˛>ëó÷
2011. márc. 15. 17:43
 10/10 A kérdező kommentje:
na újra ááá mind 1 hagyjuk thnx a válaszokat
2011. márc. 15. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!