Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak: Képzeld el hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak: Képzeld el hogy egy fiú (osztálytárs 17-17 évesek) szerelmet vall neked, és nemet mondasz neki pár ok miatt, de utánna megváltozik, vagy megtetszik akkor megmondod neki hogy van nála esély? És arra menyi az esély hogy valaki megtetszen?

Figyelt kérdés

Egy osztályba járunk, és eldöntöttem hogy megváltozom egy picit hogy észre vegyen, utánna elhivom randira, de arra is rájöttem, mi lesz ha addig mást talál, vagy ha valami roszul sül el, én ezt nem birom tovább ugy közeledni felé hogy semmit nem tud, nagyon szeretem.........

Akkor arra gondoltam mi lenne ha elmondanám neki hogy tetszik nekem, elhivnám mozizni, és nemet mondana, az után lenne még nála esélyem, nem?

Melyik a jobb, ha hamar elmondom neki az érzéseim, és utánna változok, vagy ha megváltozom, barátkozok, ismerkedünk, és utánna hivom el?

Minden tippet, sztorit, választ köszönök :) nyugodtan irj :D ilyen helyzetbe minél több válaszra vágyom...


2009. febr. 21. 20:43
 1/2 anonim válasza:

szerintem meg fiatalok vagytok.

ez csak fellangolas nem szerelem nem szereted UGY.

ha nem vonzodik hozzad lepj tovabb,

es ne torodj tobbet vele, ha furcsalja es eszleli majd furja a kivancsisag hogy miert is?

nos hat majd akkor lepj kozbe s dobd be magad.

fess hajat

oltoz szepen

egyszeruen de legyel divatos

es viselkedj ugy midha te elerhetetlen lennel szamara,

ez bejon ha ugyes vagy

2009. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Velem megtörtént ez. Udvarolt nekem egy fiú, de én csak barátként tudtam rá gondolni - ezt is meg is mondtam neki - , őt viszont ez látszólag nem zavarta, továbbra is kereste a társaságomat, és aztán pár hónap múlva megkérdezte, hogy megváltoztak-e az érzéseim. Sajnos, mivel minden nap "nyomult" (ezalatt azt értsd, hogy minden nap igényelte, hogy beszélgessünk, stb., próbált minél több közös programot szervezni), én már soknak éreztem őt, és egyszerűen megkönnyebbülés volt azt mondani neki, hogy az érzéseim semmit se változtak. Ez egyébként látszólag így is volt - tehát szerelmet abszolút nem éreztem -, de miután láványosan elkezdett kerülni és olykor még a puszta köszönés is nehezére esett, rájöttem, hogy kezd hiányozni. Minden nap láttam, de soha nem beszéltünk, csak olykor sms-eztünk. Sajnos, később minden elromlott az ő hibájából, mert a hiúsága nem tudta elviselni a kikosarazást, és gyerekes módokon állt bosszút. Én továbbra is szerettem volna "visszaállítani" a kapcsolatunkat és továbblépni, de az idióta húzásai miatt csak célozgattam, lépni viszont nem léptem.

Azt javaslom, hogy SOHA NE ÁLLJ BOSSZÚT, de légy egy kicsit távolságtartó, és kedves más lányokkal. Ha érez vmit irántad, ez majd észhez téríti. :)

2009. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!