Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerntetek? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerntetek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
van egy fiú szeretem és ő tudja is mert egy másik lány elmondta neki!és engem az oszttárssaim mindig szekálnak vele , de ez a fiú azt mondta őt nem zavarja ha piszkálnak ez neki dics hogy szeretik (ő engem nem szeret azt mondta kb 3 hete msnen ) de most ha meg szekálódnak a többiek röknök nekikesik zavarja pedig eleinte engem zavart csak . és már hallottam vissza olyat hogy szeret,. mert azt mondta hogy nem szeret (1 órát gondolkodottt rajta ) és hogy csak nyáron akar valamit aalapból nem értem ha nem szeret akkor majd mit akar ? de ezt nem akarja kifejteni ! de szerintetek belém szeretet mert mostanában tök sokszor mellém áll meg mellém ül stb de megbeszélni úgy meg nem tudjuk csak msnen úgy mind a ketten könyebben válaaszolunk mindenre ! de rossz a gépe :(
2011. márc. 17. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Flóros vagy?
2011. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ..?
2011. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
úristen...gyerekek :D
2011. márc. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

jajte!!:D

ne hagyd,h jatsszon veled. mert ő most ugraltat teged,mert gondolom ha ő aztmondana mondjuk egy het mulva,h jarna veled,valoszinu,te igent mondanal... és ez itt a hiba. egy picit jatszd a megszerezhetetlent,h meg akarjon szerezni:D

huzd őtet egy csöppet. aztán ha már tenyleg latod,h őszinten szeret,akk engedhetsz egy picit,es egy par lehettek. de ugy ne ,h te futsz utana!!

:)

2011. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
13 évesek vagyunk ! és nem tud rángatni mert ő azt mondta hogy 100% hogy én őt nyáron szertni fogom de én mondtam neki hogy nem ! de amúyg abbol a szempontból rendes hogy nem él azzal vissza hogy tudja hogy szeretem és nem ugráltat !
2011. márc. 17. 15:27
 6/9 anonim válasza:

Úristeeeen:D

13 évesek vagytok...és nem meritek meg szólitani egymást juujj én első benyomásra tök azt hittem 8-9-ek vagytok mert ilyet oviba csináltam :)

És miért pont nyáron akar töled valamit..igaz nyáron melegebb van a bokorba is XDD :'D

2011. márc. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó omg ! de megmerjük egymást szólitani csak olyan dolgokrol nem tudunk beszélni élőben mert valaki mindig van ott !
2011. márc. 17. 15:48
 8/9 anonim ***** válasza:
a fiu a Gergő? :DD
2011. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
úristen keversz valakivel !
2011. márc. 17. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!