Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok véleményére lennék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok véleményére lennék kíváncsi inkább?

Figyelt kérdés
arról lenne szó hogy a párom haverján akarok kicsit változtatni de igazán nem tudom hol kezdjek hozzá:) vagy is tudom a hajával kezdenék de azt nem nagyon engedi:S pedig szerintem ráférne egy kis igazítás de kíváncsi lennék más véleményére is:)
2011. márc. 17. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne változtass senkin, aki nem akarja.
2011. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
privátban tudok róla képet mutatni hogy legyen 1 kis támpont hozzá:)
2011. márc. 17. 17:53
 3/7 A kérdező kommentje:
akarni akarja meg azt mondta jó csak a haját nem akarja:D
2011. márc. 17. 17:53
 4/7 anonim ***** válasza:
Tanácsot adhatsz, de az ő külseje, az övé az utolsó szó.
2011. márc. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mond meg neki, hogy pont úgy nézel ki mint egy életképtelen ratyi emo. Mond neki, hogy ez nem férfias, és az idősebb emberek nagyot röhögnek magukban rajta.

Vagy menjen el önkéntes katonának, ott pont leszarják, hogy te mit akarsz. Ezt ajánlom minden egyik szeme sír másik haj kisgyereknek. Elég nagy baj az, hogy manapság már nem tudják a fiatalok, mi az, hogy kötelesség, és ápolt megjelenés.

2011. márc. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát hiába mondanám hogy ratyi emos mivel nem az:D csak szerintem jobban állna neki a rövid haj mivel göndör a haja de lehet ö ezt szereti én nem mondom hogy nem csak néha elég hülyén néz ki kicsit olyan pamacs feje van tőle xD:D
2011. márc. 17. 19:59
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:09


az biztos hogy neki kell dönteni ezzel tisztában vagyok :) de szerintem 1kis változás jót tenne neki talán sikeresebb lenne a lányoknál is vagy nem tudom :)

2011. márc. 17. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!