Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt megoldani?

Figyelt kérdés

lehet,hogy nemjo kategoria..

szoval van egy havernak hitt fiu. de rajöttem milyen egy taktikus ketszinu alak. belekeveredtem egy par emberkevel az osztalybol egy bajba. ha kiderul,valoszinu hatalmas botrany lesz belőle. persze őis benne volt. de ő egy olyna kiallhatatlan szemely,h jujj. mindenből kitudja magát magyarazni,mindent megtesz,h a masik kerüljön bajba. az a legszarabb,h azthittem baratok vagyunk(nemazok a hudenagyhaverok,csak hat ritkan,de elhülyeskedtünk) ,de ugy tunik tevedtem. angyon csalodtam benne. mindig fura volt,de ezt nem gondoltam volna rola,amit ma tett. zsarol engem,és komoly dologgal. a reszleteket nem szeretnem felhozni,de ha valaki tud,legyen szives sürgősen segitsen. tudom,h felelőtlen vagyok,h belementem ilyen ugybe(amugy az ugy nemolyan komoly.gyerekes vicc,csak hat komoly következmenyei lehetnek.)-ja és a mivel zsarol,nincs köze az akciohoz,amit vegrehajtottunk. ugy utalom. mit tegyek? hogyan tudassam vele,h nem ő a főnök? :(


2011. márc. 17. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:

ez az űgytől függ h milyen a dolog ha nem nagy akkor haggyad ...... ilyen emberek mndig voltak...... :S:S:S:S

ha meg kiálsz az iagazad ért gondold át int mondasz és és ha neked van iagazad az ügyben akkor az igazszszág egyxer ugy is kiderül ezen ne izgulj.

2011. márc. 17. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Huzzál be neki kettőt és mond meg neki,hogy ha szórakozik veled,legközelebb a belét taposod ki!
2011. márc. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

jaj amugy lány vagyok :-) ,ugyhogy nem ütök be neki,mert akkorat kapok vissza,h elrepülök messzire.

ma suliban meg mikor gondoltam elbeszelgetek a fejevel,bevolt sza*va... ugyhogy majdcsak lesz valami...

2011. márc. 18. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
haggyad nem éri meg:S:S
2011. márc. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!