Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Állandóan zavarba jövök....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan zavarba jövök. Hogyan uralhatnám jobban az arcmimikámat?

Figyelt kérdés
2011. márc. 18. 10:22
 1/7 A kérdező kommentje:
23 évesen igazgatom a hajam, nem bírom abbahagyni a mosolygást, és tök vörös leszek, ha valaki megnéz. :S Lehet 50 éves is... :S Ez engem nagyon idegesít, de ilyenkor legszívesebben elmenekülnék valamerre. Nem tudom miért van ez, de nagyon idegesít, és nagyon kellemetlen nekem. Hogyan tudnék ezen változtatni? :(:(:(
2011. márc. 18. 10:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nagyon aranyos lehet. Ne zavarjon.
2011. márc. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
talán ha odafigyelsz rá akkor tudsz ezen változtatni, mindenesetre nagyon aranyos amikor egy lány elpirul és igazgatja a haját :D imádom :D
2011. márc. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
1. lehet hogy fiú 2. attól függ hogy néz ki az a valaki, mert ha csúnya akk mindegy hogy igazgatja a haját vagy sem.
2011. márc. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és elég nőies. Azért is zavar ennyire mert komoly párkapcsolatom van, és úgy érzem, ezzel a viselkedéssel nem vagyok nőies, inkább mint egy 16 éves kislány... Sajnos akkor is előfordul, hogy zavarba jövök, ha a párom mellettem van és valaki nagyon bámul. Nekem ez nagyon kellemetlen, de akaratomtól függetlenül zavarba jövök. :( Szeretnék rá valamilyen gyógymódot találni, mert nekem ez egy cseppet sem fér bele a nőiességbe. :(
2011. márc. 18. 14:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógymod? Szerinted ez betegség?:) Ez egy természetes reakció, ne akarj változtatni rajta.
2011. márc. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok. Nekem ugyan nincs párom, de ez természetes dolog, nem kell hogy zavarjon.

Nálam mondjuk inkább az van, hogy ha kedvelek valakit, akkor hajlamos vagyok vigyorogni rá, ha találkozunk. Pl összefutunk valahol, meglátjuk egymást és én rávigyorgok, persze ők is mindig visszamosolyognak. De nem kell, hogy tetsszen, csak egyszerűen elég ha jófejnek tartom, meg lányokkal is ugyanígy vagyok nemcsak fiúkkal, ha kedvelem akkor ez nálam önkéntelen reakció. És sajna ezt a pasik néha félreértik. Bár komolyabb konfliktusom nem volt még ebből csak néha agyalok rajta hogy le kéne róla szokni. De aztán eszembe jut, hogy lehet hogy pont emiatt barátkozom könnyen. Szal amíg nincs belőle gondom maradok ilyen:)

19/L

2011. márc. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!