Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért pont a nekem tetsző...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont a nekem tetsző lányokkal vagyok a legközömbösebb?

Figyelt kérdés

Ezt sose tudtam megérteni. Nem vagyok ilyen tapadós, nyomulós, levakarhatatlan idegesítő valaki, sőt elég lazán veszek mindent az életben, a kapcsolatokat is, akármilyen szinten. Viszont mindig attól félek, hogy esetleg kicsit többet beszélgetek, viccelődök egy lánnyal, ő valahogy majd ezt idővel megpróbálja kihasználni, és elkezd szórakozni velem, játszadozni velem, hülyére venni stb. Ezt megelőzendő inkább közönyös vagyok azok iránt, akik tetszenek, viszont én mégis szeretnék megismerkedni a lánnyal.


Nekem még nem volt ilyen durva lapátra tevésben részem, viszont a környezetemben már jó pár emberrel előfordult, meg mindenhonnan az árad, erről az oldalról is, hogy a fiú érdeklődött a lány iránt, az meg először hiú ábrándokba csalta, aztán ha a fiú már majdhogynem beleszeretett, akkor lepattintja, meg közli, hogy csak szórakozott vele, növeltette az egóját, aztán kész.


Ezt a helyzetet szeretném elkerülni, viszont így képtelen vagyok esetleg csak a minimális érdeklődését is felkelteni a lánynak.


Elég nehéz volt megfogalmazni ezt a problémámat, remélem azért érhető volt.


2011. márc. 18. 17:13
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

"Miért pont a nekem tetsző lányokkal vagyok a legközömbösebb?

Ezt sose tudtam megérteni."


Remek. Tehát te nem érted magad, de elvárod, hogy mi értsünk téged. Menj pszichológushoz.

2011. márc. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egy bizonyos szinten le kell szarni a kapcsolatot, hogy ne érjen "nagy" csalódás soha. Nem érdemes sajnos mindent megadva szerelmesnek lenni sajnos..:(
2011. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
-1 sajnos :)
2011. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány az, amilyen vagy.Lásd a jó oldalát.A lazaság előny, a nők birják.
2011. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"mindenhonnan az árad, erről az oldalról is, hogy a fiú érdeklődött a lány iránt, az meg először hiú ábrándokba csalta, aztán ha a fiú már majdhogynem beleszeretett, akkor lepattintja, meg közli, hogy csak szórakozott vele, növeltette az egóját, aztán kész. "


Megválaszoltad a saját kérdésed.Beleültetik a fejedbe ezeket a gondolatokat,és inkább így viselkedsz(közömbösen) a neked tetsző lányokkal,mert félsz a csalódástól és a visszautasítástól.

2011. márc. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lányok legtöbször akkor tesznek lapátra,vagy küldenek el amikor sokat bókolnak nekik meg örökké a lesik a kivánságaikat. Nem szabad a lánynak megéreznie,hogy nagyon fontos neked,pimasznak is kell lenni :) És a bókokkal jobb vigyázni...
2011. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A lányok legtöbször akkor tesznek lapátra,vagy küldenek el amikor sokat bókolnak nekik


Ez minden korosztályra érvényes? A 17 éves gimnazista lánytól kezdve a 30 éves jogász nőig?

2011. márc. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már 15 től is :D attól függ. Nem azt mondom,hogy ne bókoljatok,lehet bókolni csak mértékkel és leginkább ne a külsőt hanem a belsőt,mivel 1 szép lány 1 nap biztos 20 szor hall olyat,hogy "szép a szemed" stb.
2011. márc. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!