Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok lány miért tartja "poénnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lány miért tartja "poénnak" hogy megcsókoljon egy másik lányt?

Figyelt kérdés

Engem nagyon nem vonz a dolog, sőt, undorítónak találom. :O Jóllehet, nem ítélem el a melegeket, nincs semmi bajom velük. De én semmiképpen nem csókolnék meg egy másik lányt! :O De nem ám! Nem látom értelmét, valamint poénosnak sem tartom a dolgot. Nem vallom annak az elvét hogy "ki kell próbálni egyszer mindent", ennyi erővel be kellene tépnem és különféle drogokkal telenyomnyi magam hogy "a mának éljek", meg másik lány punciját kéne nyalnom... Pfff, köszi de nem. :S Mitől lett "divatos" egymást csókolgatni a lányok körében?


17L


2011. márc. 19. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Mert bejön a fiúknak. Ettől lesznek "jó nők", és ezért direkt csinálják,mert akkor menőbbek. (persze kisebb részben kíváncsiságból,vagy mert valóban vonzódnak egy másik lányhoz,de az ilyenek nem nyíltan,közszemlére csinálják), az ilyen kis k.vák csak a népszerűségért teszik meg, hogy minél több pasit felhúzzanak..aztán egy-kettő még lehet el is viszi őket egy "körre"..
2011. márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
35%
a fiúknak bejön. a lányok mindent ez okból csinálnak.
2011. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes "pszichológusok" szerint a nők nagy része alapból biszex....
2011. márc. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
37%
Én így nem értek veled egyet. Én még olyan ribanccal nem találkoztam aki ezt csinláná ( hála a jó istennek), de biztos van. Amúgy tényleg csak a kíváncsiság, de be kell valljam semmi különbség nincsen. Az első csókom az egyik legjobb barátnőmmel volt és csak úgy "poénból", hogy kipróbáljuk. Jó emlék. És azóta is jókat nevetünk rajta. Minden ember másért csinálja. Ezt nem lehet általánosítani. Csak nagy vonalakban... Szerintem
2011. márc. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Velem eddig egyszer történt meg, hogy lánnyal smároltam. Szilveszter volt, részegek voltunk. Különösebben nem tartom poénnak, mi is csak polgárpukkasztás szinten tartjuk annak.

16/L

2011. márc. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

először csak szimplán ki akartam próbálni, a legjobb barátnőmmel történt, 17 évesen


utána két okból tettem: ha fiók is voltak a társaságban, azért mert tetszik nekik, és jó húzni ezzel az agyukat, mikor csak ketten vagyunk egy lánnyal, szimplán jól esik kényeztetni, tetszik egy szép női test és az, hogy látom, tetszik neki, amit csinálok...az például már nem olyan fontos, hogy a lány viszonozza a kényeztetésemet


21/L

2011. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nem tudom, viszont sikítófrászt tudok kapni az ilyesmitől, mert amikor előbújtam anyámnak (elmondtam, hogy leszbikus vagyok) - rögtön ezekkel a kis p.csákkal példálózott, hogy azok miatt, meg biztos én is azért, meg bla-bla, stb. áh... :/

szóval nagyon köszönöm nekik, tényleg. -_-"

2011. márc. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
28%

Azért, mert túl sok a söpredék.

A leszbikus lányok ugyanolyan undorítóak, mint a meleg fiúk. Semmi különbség közöttük.


Legalább kérdező te normális, hetero vagy.


17F

2011. márc. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!