Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok,egy éve nincs kapcsolatom.Tegnap este összefutottam egy sráccal,akivel régen "kavartunk",bár semmi komolyabb nem volt,csak smároltunk már kb 2 éve.

De azóta jóban vagyunk,mindig sokat beszélünk,ha találkozunk,nagyon kedves.Egy éve van barátnője,de távkapcsolat,csak 2hetente találkoznak.Kevés ez neki,nem is szerelmes,de szereti.Mint már írtam,nekem rég nincs barátom és mindig úgy voltam,hogy csak akkor megyek bele bármibe,ha szerelmes leszek,és szép kapcsolat lehetne belőle.Sajnos nem fogok beleesni,mivel rég ismerem,és tudom,hogy ez csak vonzalom.De most már nagyon kivagyok,hiányzik az ölelés,csók,szex...minden.Már hónapok óta alig tudok másra gondolni.Ez a srác,meg úgymond "felajánlkozott" hogy nagyon szeretné,ha lefeküdnék vele.Tudom,az lenne a jó,ha találkoznék vkivel,akivel normális kapcsolatom lehetne,de egyszerűen nehéz ilyen pasit találni,ritka amikor megtetszik vki.Nem csak egy alkalomra gondolt,hanem h többször összejárhatnánk.Mit csináljak??? :)


2011. márc. 20. 14:48
 1/7 anonim ***** válasza:
én bele mennék:D miért ne?
2011. márc. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
az első lépcsőfok a ribanchoz
2011. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
aztán nehogy felerősödjön az a vonzalom,és pofára ess!:)
2011. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem szép ez tőle. Én mondom, aki hasonló helyzetben vagyok. Én is kéthetente találkozom a barátnőmmel, de sosem csalnám meg. Ha már így állna a dolog, inkább szakítanék előtte. Rávehetnéd a srácot, hogy előtte dobja a csajt, utána alkalmas neked is.

Bár a te helyzeted sem lehet könnyű... Csoda, hogy manapság létezik olyan lány, aki akar párkapcsolatot, mégsem jön össze neki egy éven keresztül sem.

2011. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen bizonytalan hármasba nem mennék bele. Nagyon rosszul sülhet el.
2011. márc. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy ilyen szinten megtetsszen valaki, az már nem is olyan ritka, de legalább jobb esélyekkel indulsz!
2011. márc. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még vmi jó dolog is kisülhetne belőle. Ha a mostani párjához már nem vonzódik és eltávolodtak egymástól, nem is érdemes folytatni. Menj bele, ha más nem is legalább volt egy (remélhetőleg :)) szép estétek :)
2011. márc. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!