Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 éves fiú vagyok, fősulira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves fiú vagyok, fősulira járok, eddig nem volt barátnőm, de most megtetszett 1 lány, aki majdnem a csoporttársam. Hogy kezdjek a dologhoz?

Figyelt kérdés
Az óráim 3/4 -e vele együtt van. Csak hát az a baj h nem ismerjük egymást , max a nevemet tudhatja. Én is tudom a nevét és azt is tudom ,hogy nincs barátja. De mivel még nem volt barátnőm nem tudom ,hogy hogyan kezdjek a dologhoz , nem merek odamenni , mert csak attól tartok , hogy beégek, lekoptat stb...
2009. febr. 23. 15:53
 1/1 anonim válasza:

ne ugy közeledj hozzá hogy : szia nagyon bejösz..járnál e velem..:)

hanem menj oda szólicsd meg , beszélgess vele. ha ezt minnél többször megcsinálod,és érdeklődsz utána akkor észre fogja venni hogy bejön neked. és ha kölcsönös akkor ő is lépni fog:) aztán kialakul:)

2009. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!