Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér embereket lenézik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér embereket lenézik az örömlányok, ha meglátogatják őket, vagy nem érzékeltetik?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem nekik mindegy, csak pénzt hozzon a kuncsaft. Nekem volt egy ismerősöm, aki elment Pesten egy kupiba... én bottal nem piszkáltam volna meg szegényt, de az örömlánynak nem okozott "problémát"... Nem kövér volt, hanem csúnya, és torz volt az arca (de a lelke nagyon szép volt) :)
2011. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Thurston ***** válasza:
Egy prosti csak nem fog ítélkezni senki fölött...
2011. márc. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szó szerint basz*nak rá
2011. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Thurston ***** válasza:
Ja, egyébként feltehetően mennek hozzájuk olyan alakok, akiknek sokkal undorítóbb dolgaik vannak annál, minthogy valaki kövér...
2011. márc. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenkivel foglalkoznak, aki tiszta és ápolt.
2011. márc. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekik nem a testsúly számít, hanem az, hogy mennyi pénzed van, ill. az, hogy lehetőleg legyél ápolt
2011. márc. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
amúgy mindenféle -számomra- undorító dolgot bevállalnak amit inkább nem is részletezem, akkor valószínű, hogy az fogja zavarni, hogy túlsúlyos vagy-e?! nem beszélve arról, hogy az otp-s nő is kiszolgál a pultban még ha talicskával kell betolni mert olyan kövér vagy. a kur*va is egy szolgáltató, pénzt kap érte, jó képet vág. az meg, hogy magában mit gondol az a ki nem sz*arja le kategória.
2011. márc. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
... neked kéne az örömlányokat lenézni, nem nekik téged...
2011. márc. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A ribinek nem az a lényeg hogy jó alkatu pasi dolgozzon rajta,hanem hogy minnél elöbb végezzen és fizessen.
2011. márc. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!