Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek ebben az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek ebben az esetben a hallgatas egyenlo a nemmel?

Figyelt kérdés

Regen kozeledett hozzam egy srac; viszonoztam is ezt a kozeledest, de o nem lepett mar utana.

Ra masfel eve elmondtam neki, hogy tetszik nekem, amire o annyit mondott, hogy "jo". Miota tudja, hogy tetszik sokkal kedvesebben, es figyelmesebben viselkedik velem eloben; de MSNen nem fogad el.

Ez 4 honapja tortent, de semmi. Tudni kell meg errol a sracrol, hogy eletebe nem volt baratnoje.

Szerintetek ez a "jo", azt akarta jelenteni, hogy nem tetszek neki?


2011. márc. 21. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nagy vonzalma még nincs feléd az biztos. De lehet, hogy félénk, kicsit gyáva. Nincs tapasztalata, nem tud fogalmazni. Provokáld egy keveset. Kiderülhet.
2011. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha itt a GYIK-on körülnézel, láthatod hány srác küzd azzal,a problémával, hogy hogyan közelítsen egy lányhoz. Lehet, hogy ő is köztük van.
2011. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mindenki más, itt senki sem lát bele a srácba. de! még ha baromi félénk is, de tetszel neki akkor így vagy úgy de hangot fog neki adni, még ha bénán akkor is. annyira nem lehet szerintem szerencsétlen, hogy te megmondod neki, hogy lenne esélye nálad és ő erre sem lép. nekem az a véleményem, hogy egyszerűen nem tetszel neki eléggé.
2011. márc. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha élőben figyelmesen viselkedik akkor közeledj felé élőben, lehet h azért nem fogad el msn-en mert őis hallotta azt h az msn csak szétszedi a kapcsolatokat, persze ez nem mindenkinél van igy, de az ismerősöm is mindig msn-en veszett össze a barátnőjével és élőben békültek XĐ
2011. márc. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!