Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kis gondom a cicikkel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis gondom a cicikkel, felvilágosítanátok?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok és nagyon gerjedek a mellekre. A kidudorodó szép nagy push up-os csodákra. Sok mellet láttam már neten, és ugye a barátnőmét bár ott még nem tartunk.. és a gond az hogy ahogy ezek lekerülnek.. tehát önmagában a meztelen mellek többségétől undorodok, hogy lóg félre áll a bimbó stb.. nagyon nagyon kevés... nem is emlékszem mikor láttam olyan mellet (meztelent) ami tetszett volna, az ízlésemmel van a gond ? És ugye félek hogy ha odakerülök a barátnőmmel megundorodhatok tőle is :S:S bár fogdosni nagyon jó :D. Pár tanács is jó lenne és pár meztelen link(fiúk) ami szerintetek nagyon szexi. Kíváncsi vagyok hogy az ízlésem sz*r -e. Előre is köszönöm.
2011. márc. 21. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Neked a felfogásoddal van a baj, ha megundorodsz tőle.

Talán nem kellene még ennyi idősen a nőkkel foglalkoznod, ha ilyen gondolataid vannak.

2011. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

"önmagában a meztelen mellek többségétől undorodok,"


Akkor még nem vagy elég érett a nőkhöz.

2011. márc. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Meleg vagy
2011. márc. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát tudod az ember teste nem tökéletes. Az sajnos megtévesztő amit képeken látsz a nők többségének nem szimmetrikus, lóg stb a melle. Ez nem undorító, csak természetes.
2011. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az egyetlen értelmes választ. ( Meleg a nénikéd) Egyébként így teljesen vonzanak meg minden hogy dekoltázsban elpolcolva, és nem hiszem hogy éretlen lennék már bocs.
2011. márc. 21. 15:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Most egy világ fog benned összedőlni de a neten látott mellek is olyanok sőt még néha segítenek rajtuk egy kis PS-sel
2011. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
45%
Keress kismellü csajokat! Azoknak elképesztö szép melleik vannak nagyon sokáig. en rajongtok a kis mellekért! Hmmm! Amugy van egy marha nagy mákod. Az, hogy 16 éves vagy. A lányok akiket felszedhetsz a mellszépség csúcsán vannak. Hidd el nem fogsz undorodni akkor amikor az egyikröl lehuzod a melltartót. A lényeg, hogy ne teljes napsütésben tedd. A félhomály és a felizgatottság mindent meg tud szépiteni. Késöbb az izlésed amugy is változni fog hidd el. Van egy teoriám amely szerint az ember elsö nöje örökre bevési az emberbe, hogy mit is szeret egy nön.
2011. márc. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azokat a képeket órákon, néha napokon keresztül is bűvölik, Photoshoppal.

Ennek ellenére láttam már néhány olyat, hogy én is rosszul lettem tőle (műtéti maradványok).


Próbáld megszokni a természetest, mert a valóságban más nincs!

2011. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!