Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet zavarba hozni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet zavarba hozni, kibillenteni a túlzott önbizalmából egy lányt?

Figyelt kérdés
2011. márc. 21. 21:22
1 2 3
 1/25 Moszuke ***** válasza:
64%
bocsi, de tudod van az a másik lány.... és vele sokkal jobb mint veled!.. szal ennyi.. szia
2011. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem ennyire drasztikusra gondoltam, de azért köszi..:)
2011. márc. 21. 21:26
 3/25 anonim ***** válasza:
86%

"amúgy mikor szép a bajszod."

"hasonlítsuk már össze kinek szőrösebb a karja"

"bocsi, de az a lány aki elment melletted. hú de jó segge volt. amúgy mi is mondtál?"

2011. márc. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
44%

Őszintén? Bunkósággal.


Ok, tudom, ezzel nem leszek népszerű ezen a fórumon, mert sok a "jófiú".


De, akkor is. Olyan helyzetbe kell hozni, amire nem készült fel.


Pl. megkérdezed mennyi pénzért szexelne veled. Addig növeled az összeget amíg egy kicsit el nem gondolkozik, majd te hirtelen rávágod, hogy "á mekkora ribanc vagy" :D


Aztán otthagyod, mintha nem érdekelne. Be akarja majd bizonyítani, hogy nem az. Amelyik a végletekig bizonygatja, hogy "semmi pénzért" azt hagyd a fenébe v. kérdezd meg, hogy nem vállalja-e akkor ingyen v. egy csomag rágóért.


26/F

2011. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Te ezt már kipróbáltad? Milyen viszonyban voltál a lánnyal?
2011. márc. 21. 21:50
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Fura, hogy lány létemre ezt fogom mondani: de ne keresd a társaságát egy ideig, legyél vele teljesen közömbös. Ha mi lányok úgy érezzük nyeregben vagyunk valakinél sajnos hajlamosak vagyunk valamilyen szinten ezt a helyzetet kihasználni.


Ha fontos vagy neki akkor keres, esetleg megkérdezi megséretett-e valamivel. Miután megkeresett viszont megint legyél nagyon udvarias, figyelmes, már kellően megijedt jó esetben szóval folytatódhat az udvarlási fázis.)


L/19

2011. márc. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered a gyenge pontjait,itt hiába írogatnak, mert mindenre lesz válasza...jól célzott mondat kell,de ahhoz ismerned kell.
2011. márc. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Hagyd. Az ilyen lányok pofára esnek majd maguktól is. Tesznek róla azzal hogy többre tartják magukat és ez a fiúknak egyáltalán nem jön be később.
2011. márc. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 koltt ***** válasza:
100%

A legkönnyebb úgy kibillenteni a lányt a nyeregből, ha nem tudja, hogy te épp mit is akarsz. Például, bókolj úgy hogy nem tudja hogy most dícséred, vagy nem, például ha festi a haját:

Te: annyira szeretem a természetes fekete hajat

Csaj: Az én hajam festett( lesajnálóan)

Te: nem baj úgy is jó- picit irónikusan, és fordulj el pár pillanatra.

Legyél kiszámithatatlan, hogy ne tudja a csaj hogy épp mit is akarsz, vagy mit fogsz csinálni, engedd közel, légy barátságos, majd távolságtartó és nagyképű, hogy sose tudja hogy mire számítson nálad. Nem kell bunkónak lenni, csak légy magabiztos

2011. márc. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

A módszerhez - amit írtam - ismerned kell valamennyire a lányt. Én úgy vettem észre be is jövök nála, ezért "volt pofám", egy ilyenhez. A kérdést viccesen kell felrakni, nem halál komolyan, és szerintem az se baj, ha nem magadat kérded (mennyiért feküdnél le xy-al?).


Mondjuk egy olyan nő esetén, akit alig ismerek és nem tudom, hogy bejövök-e neki... hát cinkes, így belegondolva :D

2011. márc. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!