Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit szólnátok hozzá, ha a pasid a lábfejed puszilgatná, lábujjaid szopogatná, talpid nyalogatná, sarkaidat harapdálná? Persze csak finoman.

Figyelt kérdés
Valahogy ellenállhatatlan vágyat érzek magamban arra, hogy a lányok lábfejét figyelmen kívül ne hagyjam. Aki tetszik lány, és szépek a lábfejei is (lábujjaival együtt) annak pedig úgy megpuszilgatnám, nyalogatnám, szopogatnám őket! Természetesen előtte melegvizes lábfürdőben és lábmasszázsban részesíteném. :) Néha viszont kifejezetten izgat az, hogy egész nap dolgozik, a lábán zokni és cipő és utána hazajövet megpuszilgatni a lábait. Volt aki arra hivatkozott, hogy neki csikis a lábfeje, volt akit nem zavart a dolog, de mégse jutottunk el odáig. Számomra kiábrándító ha egy nekem tetsző lánynak (nem kell fifejezetten szépnek lennie arcra) csúnya lábfeje és lábujjai vannak. Nem kizáró ok, pl lányt nem dobtam még azért, mert nem tetszett a lába, de szeretem ha az is klappol. :) Ez már a vég? :D

2011. márc. 22. 13:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ebben semmi rossz. Ha a partnered is tolerálja. Egészségedre!
2011. márc. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy kis 'lábfétis' befigyelt.. szerintem ezzel nincs semmi probléma. Én most a vádlikra kattantam rá kicsit:$:D

f19

2011. márc. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Engem idegesítene. Puszilgasd az arcom, vagy a nyakam vagy mit tudom én...de egy hosszú nap után mi jön be az izzadt lábamon? Egy talpmasszázs még belefér, vagy simogatás, hiszen ha szeretek valakit akkor az egész testét szeretem, de h ennyire lábközpontú a dolog...inkább nem. NEM.
2011. márc. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Pj0tr ***** válasza:
85%

És egy hosszú nap után mi jönne be az izzadt puncidon? Semmi. Akárcsak az izzadt büdös lábon. Fürdeni kell és akkor mindegyik tiszta és üde lesz...

Egyébként a válasz pedig nem gáz, amennyiben a partnered is tolerálja/élvezi a dolgot...

2011. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


A vádli is jó! :D

2011. márc. 22. 14:45
 6/18 anonim ***** válasza:
58%

nekem sem tetszene :S

egyszer volt egy egy ilyen őrülthöz szerencsém aki mindenáron meg akarta nyalni a talpamat aztán annyira be voltam rúgva hogy végül meg is engedtem neki, azóta is csak viszolygást érzek a dolog iránt :S

2011. márc. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
74%

Hihi, ez most megmosolyogtatott:) szerintem aranyos dolog ez(vannak biztos határok), de én akkor sem szeretem, ha a párom puszilgatja a lábfejemet. Jó, egy-két puszilgatás még belefér, de hogy elkezdje nekem nyalni azt és szopogatni a lábujjaimat, hát az kizárt. Valamiért ez távol áll tőlem. Pluszban még annyira csikis vagyok ott, hogyha megsimogatja a párom a talpamat, röhögőgörcsben török ki.


Mondjuk én elég ritkán látok szép lábfejeket nyáron az utcán. Enyhén önbizalom hiányos vagyok a külsőmet illetően, de két dolog van, amit szinte gyönyörűnek találok magamon. Az egyik a körmöm, a másik a lábfejem.

2011. márc. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten IMÁDOM, ha a párom a lábujjamat szopogatja!!!
2011. márc. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Szép lábfejet vétek nem mutogatni amikor jó idő van. :)

Köszi a válaszokat.

2011. márc. 23. 06:44
 10/18 anonim ***** válasza:
59%

micsoda divat lett mostanság ez a lábfétis.

engem nagyon zavarna, ha ekkora figyelmet kapna a lábfejem... inkább más részeim kapjanak ekkora figyelmet.

2012. márc. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!