Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fiúk miért szoktak kötözködn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért szoktak kötözködni azzal a lánnyal akibe szerelmesek?

Figyelt kérdés
Mi az oka? Miért jó piszkálni?
2011. márc. 22. 22:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert ha kedvesek velük, akkor észre sem veszik őket.
2011. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Bár nekem nem szokásom, de feltételezem azért, mert ez az egyetlen módja számukra, hogy "kapcsolatba lépjenek" az illetővel. Nincs jobb ötlet magyarul.


16/f

2011. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
De én így nem veszem észre őket utólag derülnek a dolgok ki és panaszkodnak rám h észre sem vettem h szerelmesek belém.Erre méginkább köcsögök lettek!De ha vki kedvesn odajönne hozzám barátkozni akkor úgy sinen lenne mert ha külsőre bejön főnyeremény ha meg nem úgy dönthetek a belső alapján ha megismerem de ha köcsögöl akkor nem fogom.Szal nem értem h ez mire jó?Mi ebben a logika?és még a nők bonyolultak...
2011. márc. 22. 22:50
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Az eslő vagyok!

Igen, kérdező, bonyolultak vagytok! Mert ha figyelmesebben körülnézel, a maostani csajok minimum 90%-a komoly értékválságban szenved. Ha valaki bunkó és nagyképű velük, akkor ő lesz anyerő náluk. aki pedig kedves, azt vagy észre sem veszik, vagy azonnal bekerül a barátzónába, ahonnan szinte lehetetlen már kitörni.Ezt egyetlen fiú sem akarhatja, ezért elkezdik majmolni a többieket.

Röviden ez lenne a jelenségnek a magyarázata.

2011. márc. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az ilyenfajta kötözködést inkább flörtnek mondanám. Az, hogy milyen szavakat mond a srác a lánynak az egy dolog, de a testbeszédéből, illetve a hanglejtéséből egyértelműen kiderül, hogy mit is gondol valójában.
2011. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pontosan.Ha kedves vagy, akkor már nem vesznek férfinak, akkor már unalmas a faszi.
2011. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Mert, ha az illető kedves egy lánnyal, akkor nagy ívben le lesz szarva. A nők ezt maguknak köszönhetik.
2011. márc. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Így igaz! Saját tapasztalatomból mondom én is, amíg kedves voltam, le se voltam sz.rva, vagy 2 találkozás után le lettem koppintva....viszont amikor azt mondtam, hogy már elegem van, és nem bánok vele kivételezetten, akkor még a 10/10-es kategóriájú bombanők is egyből odáig lettek értem.


Ja, és még annyit, hogy én nem azért lettem bunkóe gy idő után, mert majmoltam a többit, hanem azért, mert meguntam, hogy sose jutok semmire.

És kedves kérdező, lehet, hogy nem ismered el, de igenis az van, hogy: amit egy nő mond, és amit valójában akar, az két különböző dolog. Ne ismerd be magadnak, de rájössz ha elgondolkodsz.


És egy fontos tény, amit eddig te magad sem vettél észre: szidod itt most a bunkó pasikat - vagyis rajtuk jár az agyad, rajtuk gondolkozol! Nem pedig a kedves pasikon. Vagyis ez a legjobb bizonyíték, hogy hiába szidod a bunkó pasasokat, az agyad folyton rajtuk jár, nem a kedveseken.

2011. márc. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
44%

Úgy látom nagyon jól látják a dolgot a pasik:D

Nekem napi szintem beszólogat egy srác,ott köt belém ahol tud és közbe le se lehet vakarni a vigyort a fejéről,de én azért nem venném készpénznek hogy tetszek neki.Komolyan még én örülnék neki a legjobban, mert én oda-meg vissza vagyok érte. És hogy miért? Mert ha kedves lenne valószínüleg le se sz.arnám de így viszont sokkal érdekesebb (és most hülyén fog hangzani) de így legalább érzem benne a tüzet:D

Egyébként milyen érdekes az összes bunkó,nagyszájú pasinak van csaja.

Nem tudom miért van ez így de én legalább bevallom hogy igen tényleg az ilyenek tetszenek....

16/L

2011. márc. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
énis mindig piszkálom vmi hülyeséggel barátnőmet :) nem folyamatosan, de eléggyakran, és persze vissza is kapom tőle, ez így jó, nem kéne olyan lány aki minden hülyeségen megsértődik ahelyett hogy visszaszólna :) persze aztán jön az a része hogy "iiigeeeeeen?? téééényleg? NESZE!" seggrepacsi stb, aztán kikötünk az ágyon :)) így a legjobb :)
2011. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!