Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mik a jelei annak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei annak, hogy bejövök egy lánynak az utcán?

Figyelt kérdés
2011. márc. 23. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
az, hogy mellette áll a stricije
2011. márc. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hogy folyton bámul amikor nem nézel rá
2011. márc. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ja :DD

Én lány vagyok, és ilyen "uramistenuramisten hogy nézhet ki valaki ilyen jól??" fejjel bámulom.

2011. márc. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem fúj le gázsprayével.
2011. márc. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Letérdel eléd, és lehúzza a cipzárt a sliccednél.
2011. márc. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát, megmondom hogy jártam én egy párszor.Fényképezem a debreceni ref. templomot mikor valahogy megéreztem, hogy néz valaki,odanézek és egy szép fekete hajú csaj nézett miközben közeledett,lelassitott majd megállt...és néztük egymás arcát jópár másodpercig.Még gyalogos átjárónál is rámmosolygott egy csajszi...tehát ezek elég egyértelmü jelek.
2011. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A szemedbe néz és mosolyog.


Ilyenkor gyorsan lépned kell: odamész hozzá, és megkérdezed, mint úriember: Elnézést, szabad egy mellnézést?

2011. márc. 24. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!