Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megcsináljam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsináljam?

Figyelt kérdés
Van egy fiú felettem jár egyel, reggel néha egy busszal jövünk, hetente kétszer ugyanott tesszük le a kabátunkat. Már egy hete kb elkezdtünk szemezni is, de még csak 3 alkalommal. Megtalálta őt facebookon, szerintetek megjelöljem és írjak neki levelet, hogy ismerős meg minden..
2011. márc. 24. 15:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szólítsd meg való életben. ha látod köszönj neki. persze rá is írhatsz. lehet én régimódi vagyok de én előbb beszélnék vele és csak utána írnék neki interneten.
2011. márc. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak úgy menjek oda? Szerintem nem mernék így egyből :|
2011. márc. 24. 15:19
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
És kettőből? Akkor tedd abba a váltót.......
2011. márc. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Naná, hogy szólítsd meg!


Először elég csak kösznni. Esetleg elárulni a neved.

2011. márc. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
88%

nemtudom én szerintem írnék neki először..nem mernék csak úgy neki odaköszönni..neten meg először elbeszélgetsz vele azt másnaptól élőben is. vagyis én így csinálnám :)

17/L

2011. márc. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Mikor legközelebb találkoztok mosolyogj rá és köszönj neki.Szemezgessetek csak tovább és írd meg neki azt a levelet:)
2011. márc. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem is írjál nyugodtan.

:D

Hajrá csajszi!

2011. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
bökd meg a szünetben, hátha lájkolja
2011. márc. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
meg ne bökd! a bökdösés k*csögség, engem is rohadtul idegesít... csak, intézd mindig úgy hogy közel legyetek egymáshoz, és ha nem képes megszólítani, akkor egyszer a buszon dőlj neki "véletlenül" vagy mit csinálj vele, és úgy sztem menni fog...;)
2011. márc. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

vagyis, inkább ess neki, de ne úgy hogy elessen valameikőtök is...:)

előző voltam

2011. márc. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!