Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért érzek ilyet egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért érzek ilyet egy srác iránt ha rágondolok remegek meg minden? Folyt lent

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel jóbba vagyunk egy bulin ismerkedtünk meg csókoloztunk azóta mindennap beszélunk .Én rám meg rám tör az a furcsa érzés amikor vele beszélek mért va ez ?..És tuti h nem szerelem meert nem nálam nem ilyen a szerelem mert tudom h viselkedek olyankor..(és bocsi a hibákért vagy vbármiért rossz a billetyűzetem)
2011. márc. 24. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem szimpátia,vagy erősebb szexuális vonzódás.
2011. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pura válasza:
Ez azért van mert lehet csak szexuálisan vagy rá katanva a srácra :D hány éves vagy ?
2011. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
17 vok
2011. márc. 24. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem bejöttök egymásnak, ha tetszik a srác akkor is jöhetnétek :Degy próbát megér:)
2011. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igaza van az elöttem íron, lehet h még szerelem lenne belőle hosszú idő múlva.. vagyha nem hát "csak sex és más semmi"
2011. márc. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ez azért van, mert akarsz valamit de félsz, hogy elcseszed, és elveszited a lehetőséget.


Szóval az a bajod, hogy túlzottan egy dologra koncentrálsz.


Próbáld úgy felfogni, hogy millió másik srác van még, ha ez nem jön össze, és te akkor is te maradsz ha ő már nem lesz, akkor nem fogsz remegni többé.

2011. márc. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!