Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűntudatot érzek, normális ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bűntudatot érzek, normális ez?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő... sok-sok évig együtt voltam az első barátommal, és csakis ő volt.. soha senki más. Most már lassan 3 hónapja nem járunk, mert már végképp nem működött a kapcsoltam. Többször megcsalt, és hiába "csak engem" szeret, egy idő után a szabadságvágya bizony nagyobbá vált, mint a hozzám való szeretete, ragaszkodása. Így végül is szakítottunk közösen. Tudom, hogy most is már csajozik, de szoktunk beszélni, szinte napi szinten.. igen furcsa, talán nem így kéne. Viszont itt jön a lényeg: én megismertem egy fiút, aki nagyon kedves és egész jól érzem magam vele. persze nem ugyanaz, és eddig csak egyszer randiztunk, a többi találkozó nagyobb társaságban történt. Lehet, ebből lesz valmi, viszont már most olyan szintű bűntudatom van, mintha megcsalnám a (voolt) barátomat. Pedig tudom, már nem vagyunk együtt, de még mindig nagyon hiányzik és szívesen újra vele lennék, ha lenne rá lehetőség... De ugyanakkor józan ésszel tudom, hogy menni kell tovább. Csak félek, hogy megtudja. Hisz egy fiú más, ott egy nap után is már ismerkedik, csajozik, de a lányok és köztük én is sokáig sírnak még. Szóval nem tudom, szerintetek is kevés ez az eltelt három hónap, és még nem illene ismerkednem? Persze mindent megteszek, hogy az exem ne tudja meg, hisz azért nem esne jól neki, ezt tudom, mert ő mondta, akkor sem, ha ő is csajozik... Ti éreztetek így? El fog ez múlni? Én nem merek mással boldog lenni (más kérdés hogy szerintem nem is nagyon tudok, tudnék, csak inkább úgy "ellenni"..)

Szóval most nagyon nagy lelkiismeretfurdalásom van, hogy találkoztam kettesben más fiúval (igaz, nem történt semmi, csak beszélgettünk -de már ettől rosszul érzem magam.)


L/21


2011. márc. 25. 17:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el azt, hogy szerinted mit illik. Ismerkedj, és felejtsd el az exet. Ő is boldogan éli világát, te is megteheted. Nem tartozol senkinek magyarázattal.
2011. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Patrrak ***** válasza:
Hello, van egy ismerősöm aki szerelmes lett egy srácba de pár hónap után szakítottak. A lány több mint 1 évig visszavágyott, álmodozott, reménykedett. Mikor a srác vissza akart jönni a lány tudta hogy ez nem működne. A srác hitegette,de nem engedett,pedig pont a srácra vágyott. Telt az idő és végül újra előre tudott nézni és előre tudott lépni hosszú idő után. A szakítás után ő sem mert nyitni mások felé,de ez nem jó. Ilyenkor szerintem keresni kell a közösségeket és meg kell találni újra a belső függetlenséget. Szerintem természetes hogy most így érzel. Ahhoz,hogy mit szólna a volt barátod többféle lehetőség van. 3 hónap szerintem pont elég a sírásra, most már itt a "tavasz", minden újra éled. Fedezd fel a szépséget a környezetedben és nézz előre. Ha tovább is magadat pusztítod egy olyan álom miatt amire kicsi az esély, akkor te is sokat fog várni míg meg nem ismered azt az embert akivel újra előre tudsz lépni.
2011. márc. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!