Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha gyakran borotválom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha gyakran borotválom a puncim akkor megerősödik a szőr?

Figyelt kérdés

Ha igen kb. mennyi borotválás után?

Viszket amikor visszanő ?

És kb. menyi idő alatt nő vissza?


2011. márc. 25. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Emberfüggő, de ha rendszeresen legyalulod nem lesz semmi baja + higiénikusabb is :)
2011. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az egy tévhit, hogy a borotválástól erősödik a szőr. A szőr a szőrtüszőből nő ki és az nem érzékeli, hogy levágtad. Az öregedéssel együtt jár, hogy erősödik a szőr, így aztán ráfogják attól mert borotválta. A borotvált szőr tovább nő és mivel éles a vége jobban szúr ettől tűnik erősebbnek.
2011. márc. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van akinek viszket, van akinek nem. A szőr folyamatosan nő, így attól függ mennyit nő neked naponta és milyen hosszút tartasz elfogadhatónak. Sajnos csak a végleges szőrtelenítés az igazi megoldás, de az nem két fillér.
2011. márc. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Annie3 ***** válasza:
Remélem Kinga79,hogy biztos forrásokból tudod ezt mert akkor megnyugszom,hogy nyugodtan borotválhatom nemfog megerősödni! :)
2011. márc. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Annie3:


Ha hiteles forrásnak tekinted egy lézeres kezelésekre, így szőrtelenítésre is specializálódott bőrgyógyász szakorvos, akkor megnyugodhatsz. Én, ahol csak lehetett kiirtattam a szőrt, ez jó pár kezelést, szenvedést jelentett. A fél-háromnegyed órás tortúrát természetesen beszélgetéssel igyekszik a jó doktor bácsi fájdalommentesebbé tenni. A sokszori kezelés alatt elmondta, hogyan is működnek ezek a dolgok. Egyébként én 25 éves koromig borotváltam és nem tapasztaltam erősödést, csak a szokásos bőrproblémák jöttek elő.

2011. márc. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És mennyibe kerül egy végleges szőrtelenítés?
2011. márc. 26. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!